Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, Módosítva: 2011. július 7.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Testápolók

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös (bazsarózsa, gyömbérvirág, frézia, feketeribizli, bársonyvirág, barack, licsi, körte, cédrus, szantálfa, vanília, ámbra)
A Mexx Black Woman termékcsaládból a testápoló 200 ml kiszerelésben.
Megjelenés: 2009

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

RedDemon

2013. október 14.

Maga a színtiszta borzalom. Sajnos szettben kaptam ezt és "fantasztikus" parfümjét. A parfümöt még csak-csak elfújkáltam(ha lementem a boltba például), de ezzel nem tudok mit kezdeni. Az állaga iszonyat, az illata meg karaktert sem érdemel. Egy használat után ment a kukába, és legszívesebben parfümkéjét is utána hajítottam volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

zmbanett

2013. február 25.

Parfümmel együtt használva egész jól meghosszabbítja az illatot, és személy szerint nagyon csípem a selymességet, amit ad. Bár nem túl jó hidratáló testápoló, de alkalmanként, az illaterősítésre hajazva (és nem hidratálás céljából) tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

szueszti

2011. október 18.

Tipikus parfüm-testápoló. Hidratálásban és beszívódásban középkategóriás, annyi haszna van, hogy felerősíti a parfüm illatát, de nem tart túl sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 18.