Egyéb

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: artdeco, Módosítva: 2018. február 23.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

3 az 1-ben kefe – hajformázás, egyenesítés és ápolás

Sütőlap borítása: kerámia. Egyedi hőmérséklet-beállítás 5°C-onként, 80-230°C között. Automata biztonsági kikapcsolás kb. 45 perc után. 360°-ban forgatható, kb. 1,8 m kábellel.

• fésülés, egyenesítés és ápolás egy készülékben
  • egyszerű és gyors használat; nincs szükség a haj szétválasztására vagy előkezelésre
  • természetes, fényes, sima haj (a haj gyökerei nem csomósodnak)
  • fésülés anélkül, hogy elveszítené a volumenét a haj
  • ovális kefe kialakítás ergonomikus gumi fogantyúval
  • kompakt méretek; ideális utazáshoz vagy kézi táskához
  • egyszerű és puha fésülés
  • kerekített kefevégek, hűvös tapintású bevonattal; gyengéd a fejbőrhöz
  • modern LCD-kijelző

artdeco

2018. február 9.

Rettenetesen büdös ragasztó szagú volt az első 2 használatkor. "Üresen" bekapcsoltam és kikapcsoltam, úgy eltűnt/kiégett a szaga.
Szépen vasal, gyorsan melegszik, elég jó a kialakítása, de azért látszik, hogy nem egy nagy márka terméke. Nekem ez az első saját elektromos hajkefém, tud annyit, mint egy 2x annyiba kerülő hasonló termék, csak a szagát tudnám feledni... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.