Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. május 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Reszelő szilíciummal és magnézium-dioxiddal, melyek fontos mikro-ásványokkal látják el a körmöt reszelés közben. A körömszéleket gyengéden és gondosan rövidíti le, illetve zárja le, így védve meg a körmöket a nedvesség behatolása ellen. Kifejezetten száraz, töredezésre hajlamos körmökre ajánljuk. A fém reszelőnél jóval gyengédebb. Ideális lakkozott körmök reszelésére, mivel nem teszi tönkre a lakkozást.