Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. május 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, érett bőr ápolására ajánlott, használatával a bőr sima és rugalmas lesz. A krém testünk bármely részére felvihető, különösen a rugalmasságát vesztett bőr ápolására ajánlott. Nem tartalmaz tartósítószert, színezéket, illatanyagot!  A sheavajjal és szőlőmag olajjal készült krémet alkalmazhatjuk arcra, dekoltázsra, kézre, vagy akár testápolóként az egész testre. A készítmény táplálja bőrünket, segít a bőr rugalmasságának, simaságának fenntartásában. A termék natúr tisztított sheavajat és tisztított natúr szőlőmag olajat tartalmaz, a hozzáadott krémesítő anyag is növényi alapanyagokból származik.  A natúr sheavaj gazdag bőrünk számára értékes anyagokban, A-, E- és F-vitaminokban. A szőlőmag olaj a bőr számára fontos antioxidánst, A-, B-, C-, E- és F-vitaminokat tartalmaz. Mindkét natúr zsíranyag a bőrünk táplálásához aktívan hozzájárul.

hvcs

2015. január 18.

Egyszerű, kellemes, nagyon zsíros bőrápoló krém. A kiszáradós téli időszakban nagyon jól jön. Az állaga és a szaga viszont sajnos nem az igazi, és az őszi-téli idényen kívül szinte mindenhez túl zsíros. A grízgaluska-libazsír állag miatt egy pont levonás, az egyszerű de nagyszerű összetevőkre és a korrekt árára viszont megkapja azt a négyet.

Viszont kétszer is fenn van a krémmánián. Vajon hol kell ezt jelezni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 18.

Viszont kétszer is fenn van a krémmánián. Vajon hol kell ezt jelezni?

beautifullife

2013. március 21.

Régebben rettentő problémás volt a bőröm és soha nem krémeztem,hátha zsírosabb lesz.Egy ideje rendbe jött a natúrkozmetikumoktól és a sheavaj volt az első hidratáló amit megpróbáltam,mert látható volt a dehidratáltsága a régebbi erős vegyi pattanás elleni kencéktől.Ugye a sheavajról azt kell tudni,hogy vízzel párosulva a legtökéletesebb,tehát mosakodást követően rögtön lehet rákenni.Mivel nekem a csapvíz rettentő módon szárítja a bőrömet, így sheavaj előtt rózsavízzel törlöm át az arcom.Egyszerűen nem lehet elmondani milyen hamvassá teszi a bőrt! :) Kókuszolajjal szoktam váltogatni: egyik este kókuszolaj,másik este sheavaj.Zsírosabb nem lesz a bőröm tőle,de természetesen nappalra nem ajánlott használni.
Update: Keverni fogom növényi olajokkal,mert akármennyire nedves arcbőrön használom,akármennyire keveset,kicsit disznózsír hatása van és nem szívódik be teljesen,hanem réteget képez.Itt az oldalon olvasgatások után megnyugodtam,hogy nem csak nekem ez a kellemetlen tapasztalatom van vele,mert valljuk be,elég kellemetlen,hogy a vaj a párnán, a hajon és mindenhol landol,arról pedig ne is beszéljünk,ha valakinek van párja.. egy szó mint száz,mások is hígítják,keverik mással és inkább krémalapnak használják.Ez számomra csak pozitív,mert nem kell minden nap mást használnom,hanem egy krémben lesz benne minden jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Sephira

2012. május 26.

Más milyet használtam előtte, véletlen fedeztem fel egy boltban ezt a fajtát, majd ugyanott nem lehetett kapni, most megtaláltam neten, megrendeltem és érte mentem. :) Előtte amilyet használtam nagyon drága lett postaköltséggel együtt is. :(
Ez még jobb is, sokkal kenhetőbb, lágyabb, gondolom a szőlőmagolaj miatt. :)) Úgy hogy 5-ös!! (Ha lehetne többet adnék).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil