Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Grumpi, Módosítva: 2017. május 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

100% vízben oldódó, gél típusú szemmaszk. Hatalmas népszerűségnek örvend, Japánban és Koreában mintegy 150.000 darabot adtak el belőle 3 hónap alatt! Gyémánt molekulákat tartalmaz, melyektől a bőr akár 60%-kal is hidratáltabb lehet. Fekete gyöngy, allantonin és aloe vera kivonatát tartalmazza ez a termék, melyek világosítják és segítik rugalmassá tenni a bőrt. Biztosítja a természetes és egészséges összetevőket, amik igazi tápanyag bombának számítanak a bőr számára.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Grumpi

2017. május 16.

Nagyon vágytam erre a dobozkára,igazi függő vagyok ha szemtapaszokról van szó!Az a szerencse,hogy jó áron jutottam hozzá,de ez is kidobás volt.Semmilyen hatása nincs!Én alapból rajongtam érte,de hiába raktam hütőbe,hiába használtam mindennap,semmi.Sima,olcsó tapaszok is sokat segítenek ha fáradt,karikás a szemem,de ez még arra sem volt képes.Az első szemtapasz ami semmit nem ért!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.