Egyéb

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Dorisz1990, Módosítva: 2016. augusztus 3.

Kiszerelés:   1 pár
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

100% emberi hajból készült , könnyen kezelhető műszempilla , kitűnően illeszkedik a saját szempillák közé. Tartós , súlytalan , többszöri felhasználásra is alkalmas. Természetesen mutatnak a szemen és egyáltalán nem irritálja a szemet. Kellemes a viselete és  puha , ellentétben a kemény anyagú  szintetikus műszempillákkal.  Professzionális felhasználásra javasolt.

Dorisz1990

2016. augusztus 3.

Örülök hogy megvettem ezt a szempillát , nagyon könnyű felhelyezni a szemhéjra és könnyű mintha csak a sajátom lenne . Sokszor használható , könnyen tisztítható szempilla . Az ára pedig nagyon szuper

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.