Miss Sixty

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 700 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, Módosítva: 2015. november 6.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 700 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Ár: 4 700 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Kapható 15, 30 és 50 ml-es kiszerelésben is.

annajeney

2018. november 13.

Időutazás ez a gumicukor illat. Nem is gondoltam volna, hogy még kapható. Nem a legminőségibb kis cucc ez. Egynek jó lesz, ha másnak nem, nosztalgiának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Erina

2017. szeptember 11.

Itt cseréltem egy igazán kedves Krémmániással. Nagyon kellemes, virágos illat, az üvege nagyon kis cuki. De sajnos nekem nem igazán jött be ez az illat 😢 ha valakit esetleg érdekelne, keressen bátran 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

vl

2017. március 24.

A mai napig az orromban érzem az illatát és ilyenkor mindig elmosolyodok... első fizujaim egyikéből vettem, nekem annak a korszaknak ez az illata... vidámság, gondtalanság, enyém a világ :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Blackxentric

2016. szeptember 3.

Az első parfümöm volt. Nagyon szerettem az illatát és tartós is volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Az első parfümöm volt. Nagyon szerettem az illatát és tartós is volt.

ARD

2016. május 17.

Elhasználtam egy 15 ml-et akkoriban sokat repültem, ő jött velem, mert kis kiszerelés volt és felvihettem a gépre. Aztán belelkesedtem és vettem egy 30 ml-est, de sajna már nem az illatom. Szép volt jó volt, de elmúlt. Ettől még fini gyümölcsös illat (legalábbis rajtam) csak már nem tudok azonosulni vele. És nem is a legtartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

VictoryFord

2015. november 4.

20as éveim elején használtam,csodás kis illat, nagyon szerettem,sokan is dícsérték. Fiatal nőknek telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

wikke

2013. február 14.

hűha, ezt is mennyire imádtam! olyan kellemes, nőies, főleg, hogy akkoriban próbálgattam nővé válni (4 éve) kénemééééég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

missmisfit

2012. július 7.

Iszonyat gyorsan ráuntam és azt hiszem nem is volt túl tartós. Ez már tök szubjektív, de bennem, valami furcsa rossz érzést is kelt már az illata. Hát most már mindegy, úgyse gyártják. Pontot nem vonok le, mert a minőségével nincs gond, ha jól emlékszem EDT volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

divatbolondblog

2012. február 16.

Nem szeretem túlzottan virágos illatokat. Viszont ez az a parfüm amiért odáig vagyok. természetesen sehol sem kapható már. Pedig biztosan megvenném újra és újra. Imádom.
Volt már jó pár drága parfümöm, de egyik sem tetszett még ennyire mint ez.
Én akciósan vettem 2000Ft-ért és sajnálom, hogy nem több üveget.
Remélem egyszer még kapható lesz.
Nálam 5-ös skálán 10-es

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

Volt már jó pár drága parfümöm, de egyik sem tetszett még ennyire mint ez.
Én akciósan vettem 2000Ft-ért és sajnálom, hogy nem több üveget.
Remélem egyszer még kapható lesz.
Nálam 5-ös skálán 10-es