Mix Your Nature

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mixyournature, Módosítva: 2021. július 14.

Kategória:   Ajakápolók

"Az ajakápoló alapunk kakaóvajat, sheavajat és méhviaszt tartalmaz. Táplálja, hidratája ajkainkat, valamint védőréteget képezve megóvja őket az időjárás viszontagságaitól. A piros pigment enyhe pírt, a bronz pigment enyhe természetes, bronzos fényt kölcsönöz ajkainknak."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

ameliemoon

2021. június 15.

Kellemes hidratálás, ehető minőségű összetevők, lebomló, műanyagmentes csomagolás, magyar termék, mi kell még? :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Katouche

2021. május 30.

Nagyon jó kis magyar ajakápoló! Átlátható összetétel, csomagolás lebomló, állatkísérletmentes, minden 5*. A használata praktikus, de nem csavaros, hanem tolni kell! Én állandóan leejtem az ajakápolóimat, és szét szokott esni a csavaros résznél. Így ezt igazából pont nekem találták ki. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil