Egyéb

Ár:   $9.90   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: peach, Módosítva: 2016. december 21.

Ár:   $9.90
Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Szilikon alapozószivacs. A beauty blenderekkel ellentétben nem szívja fel az alapozót, így gazdaságosabb és higiénikusabb.

natulcien

2017. április 23.

Ebayről rendeltem pár száz forintért és nem bántam meg. Többet ugyan nem érne, és lehet élni nélküle, de jópofa cucc. Én alapvetően kézzel sminkelek, mert szerintem az a leghigiénikusabb, és leggazdaságosabb, plusz a kezemmel vagyok a legügyesebb, de ez a termék arra jó, hogy különböző termékeket mixelek rajta. Rakok rá kis argán olajat, kis primert, kis alapozót és együtt viszem fel az arcomra nyomkodó, paskoló mozdulatokkal, néha kenegetve. Nem egyszerű a használata, rá kell érezni, és többet kell vele pepecselni, mint kézzel, ha nem akarunk foltos, csíkos végeredményt. Kísérletnek, játéknak tökéletes, hátha valakinek beválik. Az biztos, hogy gazdaságos, mivel nem szívja magába a krémeket, és nagyon egyszerűen tisztítható, így szerintem lehet jó alternatívája egy szivacsnak, vagy ecsetnek is, ha valakinek rááll a keze, és veszi a fáradságot, hogy kikísérletezze, hogyan tudja használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

busa01206

2017. március 24.

Nekem is ebayrol van, nem tudom hogy ez az oka vagy az eredeti is ilyen, de nekem abszolut nem mukodik. Amugy is szkeptikus voltam, mert videokban lattam hasznalat kozben es mar akkor is macerasnak tunt, de hajtott a kivancsisag ezert megrendeltem. Valoban nagyon erdekes allaga van egy kellemes erzes nyomkodni, de alapozot nekem nem sikerult vele rendesen felvinni. Probaltam ilyen kenegeto mozdulatokkal, akkor maszatos volt es ossze-vissza huzogatta az arcomon a termeket, de nem dolgozta bele , aztan probaltam kicsir utogetos mozdulatokkal, de ahhoz szerintem tul kemeny es nem olvad bele az alapozo a borbe. Lehet hogy csak en vagyok ugyetlen, nem tudom es meg majd adok neki eselyt, de egyelore nem tetszik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

tara95

2017. március 9.

Szintén ebayes van nekem is. Ami először is mosolyt csakt az arcomra, az a born prettys angol tájékoztató a használatát illetően, nagyon aranyos. A következő az illata. Nem vicc, égetett cukor, egész reggel ezt szagolgattam alapozás közben, gondolom el fog illanni, mindenesetre érdekes és az arcon már nem lehet érezni.

Érdemi használat. Bbvel próbáltam ki, a szokásos mennyiséggel ami hiba volt, maradéktalanul leadja az anyagot, semmit nem szív be, így kissé pepecselősre sikeredett az első próba. Egyébként könnyű vele dolgozni, az orrnál nyilván nehezebb, illetve szem alatti korrektorhoz sem jó.

Összességében a hihetetlen higiénikus használat, olcsó ár és anyagtakarékosság miatt megéri kipróbálni. Alapozóhoz nem hiszem, hogy be fogom vetni, de a bbhez jó lesz, mert sokkal kevesebb is elég a szép fedéshez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

xszemyx

2017. február 21.

Nem szükséges megvenni az eredetit, az ebayen 300 ft-ért már lehet kapni hihetetlen jó minőségűt. Ugyanazt tudja, tulajdonképpen meglepően hasznos. Szépen viszi fel az alapozót, könnyű eloszlatni és nem szívja magába (vagyis gazdaságosabb, mint blenderrel vagy ecsettel). Érdemes rászánni azt a párszáz ft-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.