Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2018. május 23.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

A Monaco Parfums 2015-ben kiadott illata ciprusos-virágos jegyekkel csábítja el viselőjét. A 70-es évek ciprusos illataira emlékeztet, rendkívül elegáns.

Fejjegyek: bergamott, keserű narancs, narancs, mimóza, rózsa

Szívjegyek: mimóza, narancsvirág, málna, őszibarack

Alapjegyek: szantálfa, pacsuli, kunkor

Verona5

2018. május 5.

Finom, könnyed, stílusos tavaszi illat. Mediterrán, arisztokratikus, hercegős hatásu, elegáns hölgyeknek elegáns öltözethez 30 felett. lgaz Grace Kelly stílus. Ugyan nem én vagyok, és csak mintából illatolhattam meg, de az illat szépsége elbűvölt ezért mehet az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 5.