Monotheme Fine Fragrances Venezia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, Módosítva: 2013. május 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

MrsWolf

2016. november 22.

A Douglasban vettük anyuval, a testvérével. Egyedi, tartós, és nagyon olcsó volt. (Kb. 2000-3000-ért vettük.) Már meg van kb. 6 éve és félig van az üveg. Mindenki megdicséri ha rajtam van :) Tökéletes illat, és a testvérei is nagyon jók. 10 csillag lenne, de csak 5 van sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

egyedszilvi

2015. október 2.

Imádom!Annyira egyedi illat.Érzéki,lágyan ölelő.Édeskés,mandulás es megmagyarázhatatlanul különc szamomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 2.

bellehercegno

2015. június 10.

Első találkozásom Monotheme parfümmel a Tiaré de Tahiti volt.Igazán minőségi darab abszolút megfizethető áron.Kimondottan természetesnek mondanám a szónak abban az értelmében,hogy nem mű/anyag/ vagy szintetikus a többi,hozzá hasonlóval szemben. Nagyon kellemes,tengerparti hangulatot idéző,vaníliás-tiarés parfüm.Rajtam a mandula és a kakaó nem érződött.Sajnos hangyányival édesebb,mint amit én szívesen viselnék és valamiért kókuszosnak éreztem egy idő után,de ettől függetlenül ez egy igazán remek nyári illat,aki szereti az édesebb vonalat,annak biztosan tetszeni fog.Tartóssága rajtam bő 4 óra volt,ebben az árkategóriában abszolút jól teljesít,akinek van rá lehetősége,tesztelje mindenképp! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 10.

vanillacaramella.sweet

2013. május 22.

Nagyon kellemes, virágos illat, és tartós. Mintha tényleg tahitin lennénk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 22.

Nagyon kellemes, virágos illat, és tartós. Mintha tényleg tahitin lennénk :)