Egyéb

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jossie, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Erika80

2020. október 11.

Régóta használom az alapot és a fedőt is, nekem bevált. Megfelelően aládolgozom és mindig használok bondert is, sosem vált le a géllakkom. Szeretek velük dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 11.

Fehereszti

2020. augusztus 15.

Engem nem nyűgözött le. Lehet hogy mint géllakk hozza amit a többi, de én csalódtam a márkában. 3 terméket vásároltam, egyik sem jött be. Az egyik egy nude színű géllakk, aminek semmi fedése, nem is értem mire jó mintha, egy átlátszó géllakk lenne. Kuka. Soha nem fogom használni. Aztán vettem egy arany szint, ilyen tipik karácsonyi, de nem szép, alig csillog, inkább ilyen fémes, otromba árnyalata van. Ezt se fogom használni, két nap után lereszeltem. A harmadik egy fedőlakk, elvileg fényzseléként is funkcionál, na ennek minden van csak fénye nincs. Én csalódtam ebben a márkában, a géllakkokban legalábbis. És alig olcsóbb, mint a crystal nails.

Update: egy csillaggal fel kell pontoznom, ugyanis a fent említett szinte áttetszős színű 217es géllakk valami csoda, a kedvencem lett! Rájöttem ugyanis hogy az egy coverszín szerűség, tehát töltés közben az alap körömre építek crystal nails nude körömágy színű építőzselét, arra pedig ez, arra cool top. Na ez a nagybetűs tökéletes köröm nekem. Ilyen tökéletes szín, fedés, fény kombót a CN-nél sem találtam. Kár hogy nem lehet képet csatolni. 🙂 Kár hogy az arany szín és a fényzselé szörnyű, ha csak ezt a 217est kellene értékelni, tuti 5* lenne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

mrekaa

2019. november 13.

FEDŐ ÉS ALAPLAKK!
Hihetetlen rossz szerkezetű körömmel rendelkező emberként írom most ezeket a sorokat, úgy, hogy már 40x megbántam, hogy megvettem egy DN kezdőszettet, azért, mert mindenki körmén akinek csináltam, simán megmaradt 3 hétig a lakk, utána is csak a csúnya lenövés miatt kellett leszedni, azonban pont én, aki kiadott rá 15+ ezret, 1-2 nap után lejött. :( Megelégeltem, elmentem venni a legolcsóbb körmös boltba alap és fedőlakkot, és mivel nem volt nálam túl sok pénz, ez pedig jó árban volt, megvettem. NA ÉS MOST, ennek már 2 hete, azóta egy helyen sem pattogott le a lakk, teljesen meg vagyok elégedve, biztos, hogy csak ettől a márkától fogok venni ezentúl fedő-alaplakkot!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

FEDŐ ÉS ALAPLAKK!

Mona1225

2019. október 28.

Sziszatok. Kb 3honapja kezdtem el körmölni itthon. Ezzel a márkával. Semmi bajom vele. Igaz összehasonlitási alapom sincs. De két hetet simán kibir. Gyakorlás. Rá kell jönni a hibákra. És akkor jó lesz. Nem a termék miazz pattog le a lak.
Szerintem jó termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

Szerintem jó termék.

vkata96

2019. január 20.

Nekem sajnos megfelelő előkészítéssel is pár nap után felpattog. Bár nem tudom, hogy ez konkrétan a szín hibája, vagy az alap, ill. fedőlakké. Esetleg a primeré... minden termekem a márkától van, szóval nem tudom. Egyébként piros szín van meg belőle, és a színnel semmi baj nincs, két rétegben szépen fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

kovatsdora

2019. január 2.

Rettenetes.. Nem jó az ecset, híg a lakk és folyik, de közben nem is fed, így 3-4 rétegben kell (kéne) felvinni, ami miatt nagyon csúnya és nem is tartós.
Soha többé--

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 2.

Soha többé--

danka1230

2018. november 3.

Kezdőként vettem egy alap csomagot pàr gèllakkal és nem bàntam meg.
Nekem semmi gondom nincs vele,nem pattog le ha végig betartom a leírást amit kaptam tökéletesen tart.Bàr én használok előkészítés után primert amit külön vettem.
Korábban màr próbáltam Crystal nails one step gél lakkot meg sima gél lakkot nekem azok nem igazàn tartottak.
Árban szerintem korrekt és tènyleg olyanok a színek mint a webshop képein.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Kezdőként vettem egy alap csomagot pàr gèllakkal és nem bàntam meg.
Árban szerintem korrekt és tènyleg olyanok a színek mint a webshop képein.

elinor666

2018. május 6.

Ez valami iszonyat.
Konkrétan képtelen vagyok megköttetni.
Próbáltam ultravékony rétegben,polírozás,nail prep.5 perc után is ragad.Ha ezt a ragacsos réteget áttörlöm,jön le az egész.......
Crsytal nails fényzselével próbáltam lefixálni,de az ecset "húzta" magával a színt......
Borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Ez valami iszonyat.
Konkrétan képtelen vagyok megköttetni.
Borzalom.

bogarka

2018. január 28.

Ha valaki tudja a megoldást, és neki működik, ossze meg velem :((( BORZALMAS a "leoldás"

Én nem a one step, hanem a normál, de oldható fajtából rendeltem. Oldható alaplakk, két vékony réteg szín és oldható fedő. Vettem hozzá leoldó folyadékot, saját márkájút is. Mindent betartottam, kicsit megcsiszoltam a feluletet, de alig akart lejönni, 10 perc után is. A leoldás kész szenvedés volt, én már szinte beszédültem az oldószer szagától, borzalmas, az acetonnál százszor rosszabb, de épp hogy csak felpuhult picit az anyag, nem akart lejönni.:(( Félig kaparva-reszelve szabadultam meg tőle, persze saját magamnak kárt okozva ezzel. Minden ok, felkenés, tartósság, szín...csak épp hazugság hogy ez leoldható, pedig direkt azért ezt választottam. :(

Nem lett volna semmi gond, ha tényleg oldható lenne a lakk. Ez egy olcsó vacak...olyan is...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

minamani

2017. november 12.

A csillogós színek egész sokáig bírják, viszont ami sima 'pasztell' azok mindig vagy pár nap alatt vagy egy hét alatt felválnak és lepattognak, hiába csinálok velük bármit is. Annyira nem rossz, de nem is annyira jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.