Egyéb

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anett0707, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Leoldja a körömről a lakkzselét (gél lakkot). A körmöt áztatni kell a lakkzselé leoldó folyadékban az alapanyag eltávolításához. Acetont tartalmaz.

vkata96

2019. július 21.

Elhasználtam egy üveggel, de nem akartam róla véleményt írni, amíg nem próbálok ki mást, hátha én csinálok valamit rosszul... De nem. Ha fél órát hagytam rajta, akkor se lazította fel megfelelően a gél lakkot, reszelgetni kellett, és fapálcával kapargatni, amivel baromi nagy kárt tettem a körmeimben. A szaga borzalom. Én értem, hogy aceton meg minden, de pl a Crystal nails illatosított leoldója tényleg jó illatú! soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

bogarka

2018. január 28.

Nekem nem oldja a gél lakkot. Moonbasa, oldható alap, fedő+ 2 réteg gél lakk. Megreszeltem, fóliáztam, vártam vártam. Újra reszel, fólia, semmi! Fel kellett kapirgálnom, reszelnem a körmömről, teljesen tönkretettem, mert nem oldódott fel eléggé. Mindemellett ijesztően büdös, teljesen beszéldültem tőle mire végeztem a művelettel. Borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

Anett0707

2017. január 29.

Fele annyira nem használ, mint egy sima acetonos lemosó és még drága is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Fele annyira nem használ, mint egy sima acetonos lemosó és még drága is...