Egyéb

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Talar, Módosítva: 2019. december 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az argánolaj sok telítetlen és esszenciális zsírsavat és sok E-vitamint tartalmaz, az egyik legerősebb biológiai antioxidáns. Az argánolaj gyorsan és mélyen hatol be a bőrbe, így hozzájárul a bőr, a haj és a köröm 100% -os természetes ápolásához.

Talar

2019. december 19.

Ki szerettem volna próbálni az argánolajat, mert sok jót hallottam róla. Meg is találtam ezt a terméket a Müllerben, viszont azóta sehol máshol nem látom. Interneten sem, csak a narancsmentes verzióját. Így viszont nagyon kellemes az illata. Esténként enyhén vizezett arcra viszek fel pár cseppet és pár nap múlva látszik is a hatása. Csökkenti a kisebb ráncaim mélységet és mennyiségét. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.