Egyéb

Ár:   40 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Megszűnt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2020. június 2.

Ár:   40 000 Ft
Kiszerelés:   9,5 ml
Lelőhely:   Megszűnt
Bőrtípus:   Normál

A 80-as évek ritka, itthon nehezen elérhető ikonikus parfümje, még eredeti, nem szintetikus előállított pézsma kivonattal. Sophie Nerval illat kreációja.

Ár: 16000 , Eladó: Denissza
Állapot: Az üveg negyede és fele között van benne, Helyszín: Győrszentiván, fizetés: Banki utalás, személyes átvétel

Jadviga

2020. június 28.

@ftbnny Megértelek. Még én is őrzök belőle egy negyed üvegnyit. Iszonyat erős, nagyon tömény, de egy álomillat. Nyáron mondjuk ölni lehetne vele... Néha előveszem, beleszimatolok és előjön az ifjúság. És minden születésnapomon ezt használom, még szerencse, hogy téli leány vagyok 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 28.

ftbnny

2019. május 15.

Ez számomra a parfümök parfümje, minden valaha volt illatok anyja, apja és összes felmenője, alfája és ómegája. Már hosszú évek óta nem gyártják, én még úgy 20 éve kaptam ajándékba egy ismerősöm soha nem használt, elfekvőben heverő üvegcséjét, amikor már sehol nem lehetett beszerezni. Úgy őrizgetem, mint semmi más kincset soha, nagyon ritkán használom, és olyankor felülír mindent, bármit a saját illatom, azok a napok kiesnek, mert kábult extázisban lebegnek... Ebben még valódi pézsma van, nem a szintetikusan előállított, ami nem szép dolog sajnos, persze, szegény állatok, komolyan, de valljuk be, soha, de soha nem tudtak olyat legyártani, mint az eredeti matéria. Iszonyú tömény olaj, több, mint 30 éves, és nulla százaléknyi a mefigyelhető minőségromlás. Az ebay-én árulnak egy félig használt üvegcsényit potom negyvenezerért, szóval nem vicc, hogy kincs. Az enyém nem eladó, hamarabb teszem pénzzé a fél vesémet, vagy a májamat, mint ezt 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.