Egyéb

Ár:     Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:     Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Phantomia, Módosítva: 2017. július 7.

Ár:
Kiszerelés:   9,5 ml
Lelőhely:

80-as években gyártották, igazi kuriózum a pézsma (mósusz) tartalma miatt. A 90-es években be lett tiltva a gyártása az állati eredetű összetétele miatt.

nes4

2021. január 13.

Imádtam. Most az Avon Soft Musk Chocolate szinte ugyanez, ma fedeztem fel. Remelem, vkinek segitek ezzel, aki ugyanigy nosztalgiazni szeretne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.