Egyéb

Ár:   6033 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékesek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gyalogkakukk, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   fodrászkellékesek, online
Kategória:   Hajápolók

Fiatalító hajtej hidrolizált kollagénnel, argán olajjal és kamélia olajjal. A kollagénnek rekonstruáló és hajfiatalító szerepe van, valamint gátolja a hajhullást. Az argán olaj magas E vitamin tartalmának antioxidáns hatása táplálja a hajt, mely egészségesebb, lágyabb és hidratáltabb lesz. A kamélia olaj  közismerten fényt, ragyogást és selymességet ad a hajnak. Az eredmény: a haj védőburokva csomagolva, testesen és ragyogón. Minden hajtípusra ajánlott. Rendkívüli hatás a hajvégeken. Kiöblítést nem igényel.

AligatorBaby

2021. szeptember 3.

A képen a sampont látom nem pedig a hajtejet így én ahhoz szólnék hozzá. Én meg vagyok vele elégedve maximálisan, sokat segített a hajam állapotán és az illatát is szeretem nagyon. Maszkjával együtt használom és csak jókat tudok mondani róla, hajhullásom is mérsékelte. Előttem szólóhoz csak annyit, hogy valóban az SLS és parabénmentes termékek nem habzanak úgy, de úgy érdemes használni ( egyébként minden sampont ) hogy kb 10-14 ml sampont kis műanyag flakonban felhígitani 30 ml vízzel. és jól összerázni és úgy felvinni a hajra és kétszer hajat mosni ezzel a mennyiséggel. Ezzel a módszerrel alkalmazva nincs gondom a habzással.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Gyalogkakukk

2019. július 24.

Kollagén, argán olaj és kamélia. Nagy reményeket fűztem hozzá, de nem lettünk barátok :(
Legalább 3x kell megmosnom vele, hogy hab is keletkezzen és a vékony szálú, kevéske hajamat végre tisztának érezzem.
Hatása átlag alatti, másnap kezd zsírosodni... Ja és még viszket is a fejbőröm, valamint a korpa is megjelent. Mindemellett még fakóbb lett a hajam, mint volt.
Teljes pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

Teljes pénzkidobás!