Egyéb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: NeliaA, Módosítva: 2020. november 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hőre színváltó körömlakk, mely más körömlakkokkal együtt is használható fedőlakként. A hatás érdekében ajánljuk alaplakk felvitelét. Felvitele két-három rétegben javasolt. Fedőlakkal hosszabb ideig tartós és nem karcolódik.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

NeliaA

2020. november 5.

Ebay-Ali vonalon lehet beszerezni, nem kell tőle sokat várni, inkább thermo effekt fedőlakknak mondanám, mert önmagában 3-4 rétegben sem ad értékelhető kinézetet. De egy hasonló színű alap árnyalatra fedőlakként felvive érdekes. Nekem 3 színem van belőle, egyik sem kiemelkedően jó vagy rossz. Egyben rendeltem őket, nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.