Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   14 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. november 2.

Kiszerelés:   14 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb

Megvéd téged és a ruhádat az izzadságfolttól, és a dezodor okozta elszíneződéstől. Diszkrét, higiénikus és friss a nap 24 órájában.

KuliKali

2017. február 4.

Nagyon örültem amikor rábukkantam a Müllerben,még ha kicsit drága is. Ez az egyetlen ami nem tetszik annyira benne. Szerintem szuper nedvszívó,ha jól helyezem fel egyáltalán nem kell aggódni a foltok miatt. Talán a tartóssága az ami még nem az igazi. Ha sokat macerálok vele napközben pl ruhapróba stb akkor elcsúszik,megunja,nem lehet visszatenni. De ha reggeltől estig rajtam van a felső akkor csak meggyűrődik. Arra is érdemes figyelni,hogy teljesen száraz területre ragasszuk reggel,tehát ne úgy hogy már odaért a deo vagy az izzadtság,mert akkor nem ragad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.