Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: evi_iv, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

A hintőpor külsőleges alkalmazású, gombaellenes, enyhe összehúzó és viszketéscsillapító hatású gyógyszer, amely mind száraz, mind nedvedző klinikai elváltozásokat okozó felületi gombás bőrfertőzések megelőzésére és kezelésére javallt. (pl. lábon, hónaljon, tenyeren)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

rolexx21

2022. január 16.

A legjobb. Mindent visz. Nekem csak ez vált be. Az összes drága gomba elleni krém, stb csak időlegesen hozott megoldást. Ezzel elég egyszer egy héten behinteni a lábad. Viszlát gomba, és viszlát lábszag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 16.

KissMinnie

2020. augusztus 22.

Mell alatti izzadásra vettem, mert már ki volt pirosodva ott a bőröm és valami gyors segítség kellett.
Már a második nap után a pirosság fakóbb lett, az izzadság teljesen megszűnt. Elég napi 2x használni fürdés után. Szerintem csodaszer :)
Benu patikában vettem, 1200 forint körüli áron, bőven megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Benu patikában vettem, 1200 forint körüli áron, bőven megéri az árát.

Freegine77

2019. július 2.

Mell alatti izzadásra kiváló termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 2.

Mell alatti izzadásra kiváló termék!

Tinuss11

2019. június 11.

Használtam és imádtam... Vendéglátós cipője e ez kell... De hol. Lehet kapni pár éve sehol nem találok???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Bettu

2018. május 25.

Én a hajamra szoktam nagy ritkán bevetni, mint "megmentő", mikor már ráférne egy mosás de épp muszáj elugranom valahova. Utána persze egyből megmosom. Innentől használni fogom lábra is, izzadás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Konszuelita

2018. április 6.

Lábizzadósoknak nagyon jó. Én akkor használtam, amikor muszáj volt nejlon zokniban lennem 8 órát, nem volt semmi kellemetlen szag, sem izzadás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

ponilopopolopo

2018. március 15.

Nagyon hatásos!
A gombával is könnyen elbánik, de kíméletlen az izzadással és lábszaggal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Nagyon hatásos!
A gombával is könnyen elbánik, de kíméletlen az izzadással és lábszaggal is.

taboriester

2017. október 3.

Az eddigi legjobb izzadásgátló hintőpor a piacon, ezt bátran merem állítani!
Nyáron a 45°C-os hőségben is tette a dolgát, még csak nyirkos sem volt a lábam a cipőben, szagok pedig sehol!
Én cipőbe is szoktam szórni, valóban van gombaölő hatása is, párom pedig esténként dezodorként is használja, úgy is beválik!
Bátran ajánlom mindenkinek, abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Az eddigi legjobb izzadásgátló hintőpor a piacon, ezt bátran merem állítani!
Bátran ajánlom mindenkinek, abszolút megéri az árát!

Kesudio

2016. december 12.

Ami a leírásában szerepel, az bizony mind igaz rá. Én cipőbe is szoktam szórni belőle. Elsőosztályú termék, teszi amit ígér. Bátran ajánlom mindenkinek, aki szükségét érzi használatának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Vicuska87

2015. december 28.

Nagyon jól gátolja az izzadást, és a szagokat is!

Az én páromnak izzad a lába ha kell ha nem... ha meleg van ha hideg.
Ebből adódóan mindig büdös zokni cipő minden...
Mióta ezt használjuk, azóta ez a gondunk megszűnt. Nagyon mérsékeltem izzad a lába azóta és nem büdös.
Én annyit hiányolok hogy lehetne valami enyhe kis illata :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

Nagyon jól gátolja az izzadást, és a szagokat is!

Az én páromnak izzad a lába ha kell ha nem... ha meleg van ha hideg.
Ebből adódóan mindig büdös zokni cipő minden...
Én annyit hiányolok hogy lehetne valami enyhe kis illata :)

Fényvédők: Zinc Oxide