Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: evi_iv, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

A hintőpor külsőleges alkalmazású, gombaellenes, enyhe összehúzó és viszketéscsillapító hatású gyógyszer, amely mind száraz, mind nedvedző klinikai elváltozásokat okozó felületi gombás bőrfertőzések megelőzésére és kezelésére javallt. (pl. lábon, hónaljon, tenyeren)

Freegine77

2019. július 2.

Mell alatti izzadásra kiváló termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Mell alatti izzadásra kiváló termék!

Tinuss11

2019. június 11.

Használtam és imádtam... Vendéglátós cipője e ez kell... De hol. Lehet kapni pár éve sehol nem találok???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Bettu

2018. május 25.

Én a hajamra szoktam nagy ritkán bevetni, mint "megmentő", mikor már ráférne egy mosás de épp muszáj elugranom valahova. Utána persze egyből megmosom. Innentől használni fogom lábra is, izzadás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Konszuelita

2018. április 6.

Lábizzadósoknak nagyon jó. Én akkor használtam, amikor muszáj volt nejlon zokniban lennem 8 órát, nem volt semmi kellemetlen szag, sem izzadás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

ponilopopolopo

2018. március 15.

Nagyon hatásos!
A gombával is könnyen elbánik, de kíméletlen az izzadással és lábszaggal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Nagyon hatásos!
A gombával is könnyen elbánik, de kíméletlen az izzadással és lábszaggal is.

taboriester

2017. október 3.

Az eddigi legjobb izzadásgátló hintőpor a piacon, ezt bátran merem állítani!
Nyáron a 45°C-os hőségben is tette a dolgát, még csak nyirkos sem volt a lábam a cipőben, szagok pedig sehol!
Én cipőbe is szoktam szórni, valóban van gombaölő hatása is, párom pedig esténként dezodorként is használja, úgy is beválik!
Bátran ajánlom mindenkinek, abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Az eddigi legjobb izzadásgátló hintőpor a piacon, ezt bátran merem állítani!
Bátran ajánlom mindenkinek, abszolút megéri az árát!

Kesudio

2016. december 12.

Ami a leírásában szerepel, az bizony mind igaz rá. Én cipőbe is szoktam szórni belőle. Elsőosztályú termék, teszi amit ígér. Bátran ajánlom mindenkinek, aki szükségét érzi használatának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Vicuska87

2015. december 28.

Nagyon jól gátolja az izzadást, és a szagokat is!

Az én páromnak izzad a lába ha kell ha nem... ha meleg van ha hideg.
Ebből adódóan mindig büdös zokni cipő minden...
Mióta ezt használjuk, azóta ez a gondunk megszűnt. Nagyon mérsékeltem izzad a lába azóta és nem büdös.
Én annyit hiányolok hogy lehetne valami enyhe kis illata :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Nagyon jól gátolja az izzadást, és a szagokat is!

Az én páromnak izzad a lába ha kell ha nem... ha meleg van ha hideg.
Ebből adódóan mindig büdös zokni cipő minden...
Én annyit hiányolok hogy lehetne valami enyhe kis illata :)

evi_iv

2012. november 26.

Párom használja a nyári nagy hőségben.
Munkahelyén munkavédelmi cipőben kell kötelezően lennie,ami teljesen zárt, vas bélelt orral ellátott,dög nehéz,meleg és abszolút nem lélegzik benne a lába.
Sokszor úgy jött benne haza ,hogy totál felázott a saját izzadságától a bőre.
Gomba telep hely!
Ő egyébként az a tipusú férfi akinek hála istennek nincs lábszaga(normál lábbeliben).
De ettől a cipőtől nincs az az ember akinek ne lenne!:(
Nagyon sok lábizzadás elleni terméket próbáltunk,de egyik sem vállt be.Csak keveredtek össze az erős sprey illatok a lábszaggal!Na az aztán durva volt!:):):)
És szegény páromat is nagyon zavarta!:(
Egy kedves ismerősöm ajánlotta ezt a terméket,azóta is örök hála neki a jó tanácsért!:)
Minden reggel mielőtt munkába indul bepúderozza vele a lábát és a cipő belsejét,és láss csodát megszűnt a gond!:)
Ez egy illatmentes termék,szerintem ez tök jó.Én sokszor megérzem az emberek parfümje mellet a láb deójuk illatát és az szerintem olyan ciki,vagy nekem legalábbis az lenne,mert az egy jellegzetes illat általában,és az olyan mintha ránk lenne írva,NEKEM BÜDÖS SZOKOTT LENNI A LÁBAM!:)Hát nem?
Ja és ráadás képen még gombaölő hatású is,és nem szárítja ki a bőrt.
Csillagos ötös!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

Párom használja a nyári nagy hőségben.
Sokszor úgy jött benne haza ,hogy totál felázott a saját izzadságától a bőre.
Gomba telep hely!
De ettől a cipőtől nincs az az ember akinek ne lenne!:(
És szegény páromat is nagyon zavarta!:(
Ja és ráadás képen még gombaölő hatású is,és nem szárítja ki a bőrt.
Csillagos ötös!!!!

Sophia

2012. július 5.

Bátyám használta mikor kamaszodni kezdett és nagyon büdös lett a lába.Sokat javított rajta,szinte az első használat után hatott.
Viszonylag sokáig elég,azthiszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Viszonylag sokáig elég,azthiszem :)

Fényvédők: Zinc Oxide