Nabeel

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Odil, Módosítva: 2020. január 21.

Ár:   2000 Ft

Orientális, uniszex illat.

Illatjegyek: ananász, szilva, bergamott, eper, lime, rózsa, jázmin, liliom, gardénia, vanília, cédrus, szantálfa, ámbra, pézsma

Odil

2018. szeptember 29.

Ez a párdolláros Nabeel attar egyértelműen az élet ajándéka cserébe a korán kelésekért, a megfázásokért, az elveszített tárgyakért és az apróbb igazságtalanságokért.
Niche érzetű, meleg, fás, haloványan, csak vaníliától édes ámbra puha virágokon és szantálon, a háttérben pedig végig harmonikus kontrasztot ad neki a lédús(!) eper. Nem mond semmit, de zseniálisan finom, karakán, különleges és méltóságteljes, ha csak egy illatot viselhetnék egész ősszel, ő lenne az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.