Egyéb

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: piperkocwebshop, Módosítva: 2016. november 25.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kimondottan a bikini terület erős szőrszálainak eltávolítására lett kifejlesztve. Gyantázó csík nélkül eltávolítható, és garantáltan hosszú hetekig szőrmentes marad a gyantázott terület. Minden egyes mangó és őszibarack illatú tégely elegendő 3-4 gyantázásra.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Methyl Hydrogenated Rosinate, Parfum/Fragrance