Egyéb

Ár:   490 ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   125 gr   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2015. március 20.

Ár:   490 ft
Kiszerelés:   125 gr
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Nem tartalmaz színezőt, illatósítót, állati zsiradékot, tartósítót vagy téfogatnövelőt, ám bővelkedik a natúr oliva minden jótékony hatásában. Olyannyira zsíros, hogy nedves tenyerét elég végighúzni a szappan felületén, máris látja és érzi hatását. A leghidegebb téli napon is hidratálni tudja kezét, pikkelysömör vagy ekcéma esetén pedig egyenesen felüdülést fog érezni. Bőre szinte könyörögni fog egy újabb találkozásért.

Az oliva szappan természetes tulajdonsága miatt táplálja és megnyugtatja bőrét, megőrzi annak nedvességét és rugalmasságát, bármilyen tipusú is legyen. Hosszú ideig elég. Az oliva szappan nem habzik, mentes az SLS, SLES, ALS és egyéb agresszív anyagoktól.
Ajánljunk újszülött babának és kézkiszáradás ellen.
A kád falán minden alkalommal láttuk, hogy kiválóan oldja a bőrön levő piszkot.