Egyéb

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: snowdragon, Módosítva: 2018. december 18.

Kategória:   Fürdőtermékek

Stresszoldó és nyugtató hatású relaxáló fürdősó, mely ellazítja a merev izmokat. Fárasztó nap utáni forró fürdőhöz ideális. Gyulladáscsökkentő hatása mellett enyhíti az ízületi panaszokat. A levendula olaj nyugtató hatása és kellemes illata átsegít a problémás, hosszú napokon.

Andrea456

2020. május 15.

Egy csillagot levonok, és kénytelen vagyok lefokozni lábfürdőnek, mert másnapra - gondolom, az erős illatanyag miatt - övön aluli problémákat okozott. Az ilyesmire érzékeny sorstársaimnak nem ajánlom fürdéshez.

Igaz, még csak egyszer használtam, de csak csak jókat mondhatok róla. A doboza 2-3 evőkanálnyi mennyiséget ír egy fürdéshez, így miután már volt valamennyi víz a kádban, kb. 2 kanálnyit szórtam bele és engedtem tovább a vizet. Ahogy elkezdett feloldódni, máris éreztem a levendula illatát, és a maradék kb. 1 kanálnyi is gyorsan eltűnt a vízben. Miután kiszálltam, tényleg éreztem a nyugtató és a lazító hatását. Olcsó, nagy mennyiség, ráadásul sokáig eláll, úgyhogy csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 15.

Mantra

2020. május 12.

Nagyon sokáig használtam és imádtam, elég intenzív illata van kis mennyiségnek is. A mentolos változata is jó. Mostmár sima tengeri sót és illóolajat használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

Lina14

2019. március 13.

kellemes illata van, relaxáló élmény a kádban, bár kicsit lassan oldódik. nem marad nyomsa sem miután leengedem a vizet és sok használatra elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.