Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: pecsiseg, Módosítva: 2011. december 24.

Kategória:   Egyéb

Két oldala van: frottír: felhabosítja a tusfürdőt, luffa(nedvesen használva): felpuhul és eltávolítja az elhalt hámsejteket. Luffa szárazon kiválóan használható masszázshoz.

hena

2013. augusztus 6.

Szintén bőrradírozáshoz használom, egyszerű a használata, gyors és hatékony is. Nekem tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

szisz5

2013. január 18.

Rossmann-ban vettem a masszázskorongot. Bőrradírozásra használom tusolás közben, funkcióját tökéletesen ellátja, bár arra még nem sikerült rájönnöm, hogy az a vékony frottír-borítás hogyan habosítja fel a tusfürdőt :D annyi baj legyen, majd felhabosítom én :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.