Egyéb

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 29.

Ár:   11 990 Ft
Kategória:   Fog- és szájápolók

A fekete, por állagú, narancsos-mentolos ízű készítmény fő hatóanyaga a kókuszhéjból készült aktívszén. Visszaadja fogaid természetes fehérségét, számos egyéb jótékony hatással rendelkezik:

• Megnehezíti a fogkő kialakulását
  • Javítja a szájhigéniát
  • Felveszi a harcot a rossz lehelet ellen
  • Gátolja a baktériumok elszaporodását

Bb.Sophie

2020. január 10.

Akkor akadtam rá, amikor valami természetesebb alternatívát kerestem a hagyományos fogkrémre. Igényes és szép a csomagolása, ár-érték arányban nagyon jó, a por finom szemcséjű és kellemes, enyhe ízű, sokkal természetesebb érzés fogat mosni vele mint hagyományos fogkrémmel. Napi használatra nem igazán alkalmas, inkább alkalomszerűen szoktam bevetni. Az egyetlen negatívum, hogy a legkisebb fröcsögés is kíméletlenül befog mindent: ki kell tapasztalni a használatát, nálam az első pár alkalom komplett fürdőszoba- takarítással végződött. Azóta inkább zuhanyzás közben használom (rengeteg vizet igényel, hogy maradéktalanul el lehessen tüntetni mindenhonnan).
Nekem sosem voltak igazán fehér fogaim, így nagyon látványos eredményt nem tapasztaltam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract