Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: mikkamakka, Módosítva: 2012. szeptember 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A fekete ásványi iszap kiváló mélytisztító hatással rendelkezik, nyomelemei elengedhetetlenek az egészséges bőr számára. Továbbá stimulálja, feszesíti, táplálja, hidratálja és élénkíti a bőrt, ami ezáltal sugárzó és friss lesz. Különböző bőrpanaszok gyógyításánál is alkalmazható, például: akné, pikkelysömör,Seborrhoeas dermatitis, psoriasis és ekcéma. Az öregedési folyamatokat késlelteti, segít megelőzni a bőr megereszkedését

mikkamakka

2012. szeptember 4.

A fiam sok éve küszködött ekcémával, rengeteg féle krémet kipróbált. De mindegyik csak ideiglenesen hatott. Három hete használja az iszapos szappant és eddig tünetmentes. remélem igy is marad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 4.