Egyéb

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Kombinált

A Nature of Love egy 100%-ban természetes, hozzáadott adalékanyagok, tartósító, színező-, illatosító szerek nélkül készült natúrkozmetikum. A Beauty Hair egy olyan forradalmi hajpakolás, ami komplex megoldást nyújthat hajunk károsodása és fejbőrünk betegségei ellen. Kifejezetten ajánljuk roncsolódott hajra, főként vegykezelt, gyakran formázott, száraz frizurára, fénytelen és töredezett hajvégekre. Összetevőinek köszönhetően feltölti és új életre kelti kiszáradt, fáradt hajszerkezetünk. Összetevői kitűnő hidratáló, ápoló, nyugtató és tápláló tulajdonságokkal bírnak, ezért kiváló kondicionáló. Fejbőrbe masszírozva koffeintartalmának köszönhetően erősíti és serkenti a szőrtüszőket, nem tömíti el a pórusokat, beállítja a fejbőr optimális működését, megakadályozza a korpásodást. Helyreállítja a haj szerkezetét, védő réteget képez rajta, és nem utolsó sorban fényessé teszi azt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bridzs

2016. április 6.

A kezdetek óta használom és nagyon bevált! Nem töredezik a hajvégem, könnyebben és gyorsabban nő, nem gubancolódik pedig nagyon hosszú hajam van. Egyszerű kimosni és nem hagy nyomot később sem. Nem zsírosodik jobban ha fejbőrömre kenek belőle. Fényes, puha haj lesz az eredmény. Nagyon szeretem!! Remélem lesz más termékük is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Borka3

2016. április 5.

Úgy egy hónapja rendeltem meg, kicsit óckodtam, ezelőtt hajra még nem próbáltam hasonló terméket. A csomagban volt leírás, az alapján használtam, és valami elképesztő lett a végeredmény!!!! Sok hajpakolást próbáltam már, a drága kategóriák közül is, de egyik sem hozott ekkora látványos és érezhető változást a szőkített, száraz hajamon! A fejbőrömet pedig úgy rendbe hozta, mint egyik csöpögtetös "csodaszer" sem! Maximálisan azt nyújtja amit ígér!! Én nagyon elégedett vagyok tőlem 10 *-ot kap!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Cocos Nucifera (Coconut) Oil