Egyéb

Ár:   €30   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2017. december 29.

Ár:   €30
Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Samponok

Hajhullás csökkentő vitaminnal és anti-oxidándokkal dúsított fokhagyma kivonatú natúr sampon.

Jelizz

2018. január 3.

Erdekes de egy ferfi fodrasz uzletben vettem. Egyik fiu ismerosom elment hajat vagattni es vele mentem. egy torok ferfi ra fujt valamit a hajamra es megvizsgalta, le esett a tantusz hogy vitamin hianyom van es hogy hullik a hajam. Le kapott a polcrol egy sampont es erosen ajanlta 😃 30 euro kb. 10 E ft. ockodtam tole hogy draga, meg fokhagymas sampon uhh.... aztan mar lassan 2. honapja hasznalom. es hihetetlen... enyhe de kellemes fokhagymas illat. Sokkal erosebb es szebb lett a hajam. Nem veletlenul szep a torokok haja... tudjak mitol doglik a legy
🙂 lehet hogy draga de megeri nagy adag flakon, es az eredmeny.. hat megeri. natur sampon es megis jo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.