Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lujza1104, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. május 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

A szőlő magjából kipréselt igen finom, szinte semleges ízű finomított szőlőmag-étolaj. Használható étkezése,  haj-és bőrápolásra egyaránt.

beauty.squirell

2013. december 11.

Mivel se DM-es se Rossmann-os berkekben nem találtam számomra megfelelö naturkozmetikumos sminklemosót ezért úgy döntöttem, bepróbálkozom a bio szölömagolajjal – max ha nem válik be, majd megesszük! :P
Ès mivel amúgy is a szölömagolajat igen dícsérik a ráncok ellen, így gondoltam odacsapatok a kis szarkalábaimnak is.
A sminket tényleg szépen lehozza, még az én atomra szétspirálozott pilláimról is és nem is kell hozzá vérvörösre dörgölnie az ember lányának a szemeit. Nem mondom, hogy egy pötty se marad utána, de többet érek el vele mint az eddigi „gyári” lemosóimmal.
Mivel a szemem alatt és környékén eléggé kiszáradva érzem mindig a bört, hiába kenem szemkörnyékápolóval, azt gondoltam az olaj hamar segít rajta! Ebben az esetben viszont még nem mutatkozik eredmény, de nem adom fel! 
Összességében 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

Összességében 4 csillag

Xion7904

2013. június 10.

Bár finomított, de krém alapanyagnak is kiváló. Én kókuszzsírral, kakaóvajjal keverve használom, fenséges a bőrnek. Ez a mesterhármas fantasztikus, a többi kence (testápolók, olajak) mind kuka, ebben semmiféle adalékanyag sincs, 100 %-ban természetes. Hatása: szuper hidratált bőr. Mindenkinek ajánlom! Salátához is ki fogom próbálni. Herbaházban lehet kapni én 2278 Ft-ért vettem.

"Hatékony kozmetikai szer: a bőr simaságát, rugalmasságát biztosítja, megelőzi korai öregedését, képes a kollagén szöveteket regenerálni, növekedésüket stimulálni, a petyhüdt bőr állapotát javítani. A bőrbe könnyen és gyorsan felszívódik, különösen alkalmas száraz, érett bőr ápolására."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 10.

mili

2013. április 30.

Egyik kedvenc krém alapanyagom, mivel használatával a bőr rugalmas lesz, képes a kollagén szöveteket regenerálni, így hathatós segítség a korai öregedés ellen. A hajtövekre használva regenerálja a hajhagymákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 30.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil