Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Dori14, Módosítva: 2013. november 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ápoló, ránckisímító, tápláló olaj érzékeny szemkörnyékre

• A szezámolaj könnyen bejut a bőrbe,úgynevezett gyors olaj. Segít megelőzni a bőrön található bakteriális fertőzéseket, s hatásos gyulladásgátlónak is tartják, a szezámmag olaja természetes antioxidánsokat (sesamol és sesamolin) is tartalmaz, ezért különösen sokáig eltartható.
  • A szőlőmag-olaj gazdag bioaktív, antioxidáns anyagokban, bioflavonokban, telítetlen zsírsavakban, linolsavban (az F-vitamin egyik alkotója) klorofillban, könnyen emészthető és koleszterinmentes.
  • A gránátalma olaj aranysárga, sűrűn folyó olaj, különlegességét az adja, hogy a növényi olajok közül a legmagasabb koncentrációban tartalmazza a punicin-savat (kb. 70%).
  • Az argánolaj Marokkó aranya, igazi mindentudó, az sem lenne nagy baj, ha más nem is kerülne a kozmetikumokba... Olyan kiegyensúlyozott, különleges összetételű a zsírsavszerkezete, hogy szinte minden bőrproblémára enyhülést hoz, legyen az extrém száraz, ekcémás bőr, vagy pikkelysömör, esetleg akné.
  • A levendula bőrregeneráló, serkenti a sejttermelést, a rózsa a száraz bőrre kiváló.