Egyéb

Ár:   690 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: baranyeszter, Módosítva: 2017. január 20.

Kategória:   Dezodorok

"Ez a krémdezodor nem tartalmaz mérgező aluminiumot, nem tömíti el a pórusokat. Az izzadást - amely szükséges élettani folyamat - nem akadályozza meg, de a vele járó kellemetlen szag kialakulását igen. Egész napra biztosítja a kellemes közérzetet. Ápolja a hónalj érzékeny bőrét, megakadályozza a kellemetlen szagok kialakulását. A kókuszolaj és az illóolajok antibakteriális hatásúak. A kókuszolaj hidratálja, ápolja a bőrt .A kubebaolaj illata frissítő citrusos hatású. A kéz melegétől azonnal megpuhul, és kenhetővé válik. Egy golyócska elég egy alkalomra."

baranyeszter

2017. január 17.

A legjobb deo, amit valaha használtam, rendszeresen vásárlója vagyok Naturicának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.