Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2015. november 12.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Kategória:   Egyéb

Hidegen sajtolt jojobaolaj, értékes összetevőkkel.

Minden bőrtipus ápolására és hajápolásra alkalmas. Illóolajok ideális hordozója, mert hoszan megőrzi azok illatanyagát.

Milka

2015. december 8.

Nagy kedvencem. Az én zsírosodásra hajlamos, rozáceás bőrömre is kiváló választásnak bizonyult, könnyen beszívódó, nem hagy nehéz olajos érzetet. Nekem bevált kéz-és mellápolóként is, ezeken kívül hajbalzsamba keverve is használom, rendben tartja a szőkített hajam. Olcsó, újravevős termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 8.