Egyéb

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Panka86, Módosítva: 2014. november 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Gazdag bőrtápláló, hidratáló krém, az egész testre használható.

Származási hely: Ghana.

• fair trade
  • nem fehérített
  • nem szagtalanított
  • vadon termő dióból
  • csak kézi eljárással készül
  • közvetlenül a termelő szövetkezetektől vásároljuk
  • semmilyen vegyi anyagot nem tartalmaz!

littlelady

2018. január 22.

A tel elengedhetetlen termeke jopar eve! :) Nagyon bevalt. Semmi fancy csomagolas, hangzatos marka, csak a lenyeg. Arban is szuper szerintem, nekem egesz telre eleg egy 100 g-os kiszereles. Mindenhova kenem, ahova csak szukseges: a szam es a kornyeke ilyenkor extran ki tud szaradni, de nem csak hidratalja es megnyugtatja, hanem raadasul olyan, mintha lenne egy enyhe szajfeny az emberen, szepen csillog :) Ezenkivul az arcom szaraz teruleteitol elkezdve a kezeim, sarkam apolasara is hasznalom. Odakat tudnek errol az egyszeru kis dologrol zengeni, tenyleg erdemes megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

animaci

2015. október 8.

nekem nagyon bevált, extra száraz és repedezett a kezem a tejallergiás ekcémának köszönhetően.. már az égvilágon mindent kipróbáltam rá, és ez sokat segített rajta! én nagyon ajánlom mindenkinek, aki ekcémával küzd!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

tonic

2015. március 8.

Annyi jót olvasni a sheavajról,hogy erre a finomítatlan fairtrade termékre esett a választásom. Tényleg zsíros,ami engem mondjuk éjszaka egyáltalán nem zavar, de elég jól beszívódik ennek ellenére és igazán finom,táplált,puha,hidratált,jó szerkezetű-tapintású lesz tőle a bőröm. Majd,ha időm lesz,különböző krémeket is készítek a felhasználásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 8.

Panka86

2014. október 22.

Házi krémet készítettem belőle, extra szűz olívaolajjal és pár csepp illóolajjal. Nagyon jól hidratál, csak sajnos nagyon zsíros, azért a -1 csillag. A jövőben arckrém készítését is tervezem belőle. Szerintem nagyon jó krém alapanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)