Egyéb

Ár:   1490 Ft, 2490 Ft, 4390 Ft és 9140 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 g, 200 g, 400 g és 1000 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sauron69, Módosítva: 2020. január 17.

Ár:   1490 Ft, 2490 Ft, 4390 Ft és 9140 Ft
Kiszerelés:   100 g, 200 g, 400 g és 1000 g
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Alapvető hatása, hogy a bőrt finomabbá teszi, a ráncokat lágyítja, a bőrirritációkat, pattanásokat csökkenti. A benne található E-vitamin és béta-karotin bőrpuhító, regeneráló hatású. További felhasználási lehetőségek közé sorolható az ekcéma és pikkelysömör tüneteinek csökkentése.

Sauron69

2020. január 16.

Kiváló minőség, kellemes áron!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 16.

Kiváló minőség, kellemes áron!

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)