Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2014. november 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pöti

2017. május 24.

Igazából bármelyik főzésre is alkalmas kókuszolajhoz írhatnék, én ettől a cégtől már több fajta csomagolásút vettem, elsősorban főzéshez, mert szeretek vele főzni. Arcápolásra eddig nem igazán használtam, néha hajvégre, de kb. ennyi. Aztán úgy jártam, hogy vettem egy MAC tust (a nagyon tartós ecsetes, azt hiszem liquid liner a neve). Na már most, ez alapvetően egyetlen termékkel jön le tisztességesen, ami szemre vagy sminkre való, ez pedig a Clinique Take the day off kétfázisúja. Az tényleg, 2-3 másodperc a vattával és már lent is van. Mással sikálni kell. De amikor elfogyott, kínomban vattakorongra tettem a kókuszból és tádámm... GYönyörűen oldja a tust, a spirált, szemfestéket, kb. 15 másodperc alatt az egész szemsminktől meg tudott így szabadulni, a szemkörnyékem is szebb, amióta ezzel tisztítom a szememet, egyszer se okozott irritációt, szóval szuper a cucc. Most beleöntöttem egy elhasznált C20 üvegébe, így pipettás is lett, könnyű adagolni is. Főzésre ötös, sminklemosóként ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil