Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. május 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szokványos minőségű hialuronsavas készítmények 1 - 2 % hialuronsav tartalmúak. Ezekkel az arcbőr feltöltése, feszesítése 2-3 hét folyamatos  - ( napi 2x) -  használat mellett alakul ki. A Neo Omorpia 84,86%-os hialuronsav koncentrációjának köszönhetően már 3 nap folyamatos használat mellett érezhetően feltölti, fiatalítja a kötőszövetet. A Neo Omorpia Fő összetevője a hialuronsav, míg a legtöbb kozmetikai terméknél a víz.  Széles körben használják bőrgyógyászok és plasztikai sebészek.