Egyéb

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zso86, Módosítva: 2021. június 9.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A tabletta komplex összetevőinek köszönhetően több ponton is beavatkozik a bőröregedés folyamatába. Fő komponense a kollagén és a hyaluronsav, mely fokozza a kötőszövet fő sejtjeinek szaporodását és stimulálja azokat újabb hyaluronsav és kollagén termelésére, ezáltal láthatóan csökkenek a ráncok, a bőr minősége javul, fényesebb, élettelibb lesz. A másik alap összetevő a fenyőkéreg kivonat, egy erős természetes antioxidans, mely a fényvédő hatásán túl csökkenti a hyperpigmentációt  és javítja a extracellularis matrix homeosztázisát.  Növeli a bőrben az I-es típusú kollagén és  hyaluronsav szintézisét, ezzel növeli a bőr hidratáltságát, és fokozza a rugalmasságot. Emellett C-vitamint,  A-vitamint,  E-vitamint és  biotint tartalmaz, melyek antioxidáns és sejtanyagcsere fokozó hatásuk révén  jótékony hatásuk van a haj-körömnövekedésre.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

K.Jona

2021. június 11.

Kedves ismerőstől kaptam két dobozzal, ami most fogyott el.A bőröm egyértelműen hidratáltabb pedig ugyanazokat a krémeket használom mint korábban, de úgy látszik tényleg belülről is érdemes támogatni bőrünket!Korábban mindig húzódott a bőröm és rendszeresen hámlott is a lábaimon, ami nyáron nem lenne szép látvány, de szerencsére ez elmúlt. Ami plusz pont, hogy mintha halványabbak lennének a pigmentfoltok az arcomon, pedig szinte már mindent kipróbáltam előtte, de most sokkal egységesebb bőrképet látok.Mindenképp folytatom a szedését, szerintem igazi hatása legalább 2-3 hónap után látszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Pdrea

2021. június 9.

Erről majdnem elfelejtettem véleményt írni, jó hogy feldobta a rendszer! :) Az elmúlt hónapok sok stresszel jártak, gondolom ,másoknak is. De mivel hónapok óta ezt szedem, elmaradt a hajhullás és a szemem alatti karikákon sem tudok biciklizni. Ja és nem egy fél marék különböző vitamint, ásványi anyagot szedek, csak ezt. Javaslom mindenkinek, de vegyétek figyelembe, hogy a kollagén csak úgy hat igazán, ha naponta legalább 2 liter vizet is megisztok a tabletta mellé. Akkor viszont gyorsan, látványos a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 9.

KeAdri

2021. június 9.

Akcióban vettem egyszerre 3 havi adagot. Nemrég fogyott el és úgy érzem szépen tette a dolgát. A bőröm kevésbé húzódik, hidratáltabb, a narancsbőröm is javult. Amit észrevettem még, hogy fésülködésnél eltűntek a töredezett hajszáldarabok, amikből korábban sok volt. Nem csodaszer, de mindenképp segített. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 9.

Hidratálók: Collagen, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Biotin

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben