New Brand

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, Módosítva: 2014. március 10.

Ár:   2000 Ft
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

A Diesel Loverdose utánzata.

Erős identitását az édesgyökér kivonat és a szárazfa adja, míg szikrázó virágos-gyümölcsös frissességét az alma és a narancsvirág.

Illatösszetevők: mandarin, csillagánizs, jázmin, gardénia, édesgyökér, vanília, medvecukor, ámbra, fás jegyek

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

pinky001

2018. május 31.

Mivel az eredeti illat 5 percig sem tartott rajtam, így kipróbáltam ezt. Hát, valószínűleg valamelyik illatjegyükkel nagyon nincsen jóban a bőröm, ugyanis ez sem bírta sokáig, sőt, most jön a csattanó: szerintem nem jó utánzat. Igen, valóban van némi hasonlóság, de az igazi Loverdose jóval édesebb, a New Brand változatot inkább azoknak ajánlom, akik nappali tisztaságillatot keresnek, ugyanis ez (miután leszáradt a minimális édessége), tökéletes mosópor illat. Tisztaság illatnak - már akin tartós -, csillagos ötös, de nem Loverdose.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Autumn35

2017. március 23.

Nagyon különleges és tartós illat,gyönyörű űvegben.
Már két fújás elég ahoz,hogy egész nap illatozz.A nyitány nem alkoholos,hanem mentolos és fűszeres:))) Majd a végén szerintem egészen süti illatúvá változik .:)))édes ünnepi hangulatot teremt.Még nem kedvenc ,és pont a mentolos vonal miatt.:( De bizom benne,eljőn egyszer a mi időnk...Mivel nem az illat tehet az izlésemről,és számomra is hordható mehet az öt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

Nagyon különleges és tartós illat,gyönyörű űvegben.

Eriii

2016. március 11.

Nagyon vartam, de csalodtam.
Szornyen edes es tolakodo illat, a medvecukrot is erzem benne, ami inkabb mentolos cukorkara hajaz.
Es ez a mentolos meg az edes taszitja egymast, nagyon furcsa parositas.
Fejfajditoan eros illata van, eladni sem tudom, mert a munkatarsaimnak sem tetszik.
Szerencsere nem tul tartos, kb. 2oran at ereztem a kezemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Nagyon vartam, de csalodtam.
Es ez a mentolos meg az edes taszitja egymast, nagyon furcsa parositas.
Szerencsere nem tul tartos, kb. 2oran at ereztem a kezemen.

zsóci

2013. november 25.

van egy diszkont a stadionoknál, tele van utánzat parfümökkel, amik ugyan nem mozgatnak meg túlzottan, de ha már épp arra bóklásztam, gondoltam megszagolok párat. hát ő azonnal megkapott és haza is jött velem, de nem bántam meg. :) elég édes, de mégsem az a vattacukros-szirupos csillámpóni förmedvény, mélyebb annál, van benne valami bájos szemtelenség és szikrázó kacérság. óvatosan kell vele bánni, mert intenzív és nagyon szépen körülöleli az embert egy-két fújás után is. amolyan 'belebújós' illat ez, magamra fújom és legszívesebben elvesznék benne. az üvege is nagyon szép, ráadásul hihetetlenül olcsó, én 1300-ért vettem a 100ml-est.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

platinakuka

2013. október 7.

Én csak beugrottam a kedvenc minidrogériámba, ahol az utánzatoknak fenntartott polcot előszeretettel szagolom és hát, dézsmálom is. :D
Erre csak hm-miez-jóillatú alapon vetettem rá magam, hónapokig azt se tudtam, minek a mije. :)
Csak azt, h brutáljó, tartós, és -ahogy a barátom mondta... Edinás. :D

Fontos megjegyzés: kirándulásra VÉLETLENÜL se fújjátok be magatokat, mert anno óriásméhek követtek minket három órán keresztül :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 7.

Csak azt, h brutáljó, tartós, és -ahogy a barátom mondta... Edinás. :D

vanillacaramella.sweet

2013. szeptember 27.

Több, mint egy hónapja vettem, hónapokig filóztam a megvásárlásán. Viszont nagyon jól tettem, hogy megvettem, mert tartós, nagyon jól eltalált utánzata a Diesel - Loverdose illatnak. :) Az üvege viszont élőben sokkal sötétebb, de így is szép. :)

Update: Feltöltéskor ideírtam az árat, mégsem látszik, úgyhogy ide írom: 1900-2400 Ft között kapható. Ha rákeresel a neten a parfümutánzatok -szóra, felhoz több parfümériát, ahol lehet kapni. Boltokban is lehet, de nem tudom, hogy ahol te élsz, milyen lehetőségek vannak. (Online: pl. parfümnagykereskedés.hu, akciósillat.hu, parfümutánzatok.hu, parfüm-rendelés.hu).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

klau810614

2013. szeptember 25.

Csillagos ötös!Diesel-Loverdose koppintás és eszméletlen jóra sikerült!Tartós,isteni vaníliás,fűszeres,füstös illat és a 100ml még 2000ft-ba sem kerül!Őszintén inkább ezt fújkodom mint a majd 20ezres eredetit!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 25.