New Brand

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nixyke91, Módosítva: 2014. március 10.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Miss Dior Chérié jellegű illat

Illatkategóra: citrusos-gyümölcsös

Illatösszetevők: mandarin, eperlevél, ibolya, jázmin, eper

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 3000 Ft postával, de csere is szóba jöhet! , Eladó: Szil07
Állapot: 100 ml, 1-2 fújás hiánnyal, Helyszín: Balatonfüred, fizetés: Banki átutalással, vagy személyes átvétellel

CalMag

2015. június 9.

Elmegy,lehet,hogy a miénk már nem volt jó,de,
olyan mellékillata volt a fújás után.
Nehéz megfogalmazni,olyan mintha a vattacukor a virágokkal találkozna,de a szemetesben kötnek ki,
és keverednek a szagok/illatok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

Elmegy,lehet,hogy a miénk már nem volt jó,de,
olyan mellékillata volt a fújás után.
és keverednek a szagok/illatok.

gyik

2013. március 17.

Tényleg Miss Dior Chérié illata van, imádom. Mindezt 15 ezer helyett 1500-ért. Szerintem elég tartós is, bár azért nem vetekszik az eredeti tartósságával. Viszont az üvegét azt utálom, ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.