Egyéb

Ár:   115 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: edinavirag5, Módosítva: 2015. április 10.

Ár:   115 000 Ft
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez egy direkt otthoni használatra kifejlesztett készülék, ami a legújabb, professzionális, orvos-esztétikai 3DEEP rádiófrekvenciás (RF) ránctalanító technológiátalkalmazza. Ez a technológia sokkal célzottabb, mint az eddig ismert bármelyik RF kezelés.

• Csökkennek az enyhe és a mélyebb ráncok is.
  • Javul a bőr rugalmassága, feszessége, tartása, kevésbé lesz megereszkedett, petyhüdt.
  • Beindul az arc keringése.
  • Javul a bőr színtónusa, az arcbőr fiatalosabbnak, simábbnak, üdébbnek

Alexiagravital

2020. május 7.

Használat közben égette az arcomat, kellemetlen érzés volt. Felhívtam a márkakereskedést, a válasz, dugjam másik konnektorba. Nagyon professzionális, végülis csak 2 fillér ez a gép.. Amúgy 1 évig használtam, aztán feladtam mert egyre rosszabb összképet mutatott az arcom. Ránctalanító hatása nulla. Ismét egy drága kütyü ami max arra jó, hogy egy vékony szeget beleverjünk vele a falba, ( No meg a fejünket..)
IX.8. A jogi értékelés összefoglalása
123. Az eljáró versenytanács a jogi értékelés keretében megállapította, hogy
- a készülék általános ránctalanító hatására vonatkozóan a jogsértés megállapításához a
GVH rendelkezésre álló bizonyítékok nem elegendőek, és további eljárási
cselekményektől sem várható eredmény. Ezért ebben a tekintetben az eljárást a Ket. 31.
(1) bekezdés i) pontja alapján megszüntette;
- ugyanakkor az eljárás alá vont, az Fttv. 14. § által megkívánt módon nem tudta igazolni a
termék megelőzési funkciójára utaló állításokat. Erre tekintettel az eljáró versenytanács
megállapította, hogy a Newa készülék vonatkozásában közzétett, ráncok kialakulását
megelőző hatás megjelenítéséhez kötődő kereskedelmi gyakorlata megvalósította az Fttv.
6. §-a (1) bekezdésének bg) alpontjában szabályozott magatartást, és ezáltal megsértette
az Fttv. 3. §-ának (1) bekezdését;
- a készülék alkalmazásával elérhető gyors ránctalanító hatással összefüggésbe hozható
állításokra vonatozóan az eljáró versenytanács megállapította, hogy az eljárás alá vont
vállalkozásnak a Newa készülék vonatkozásában közzétett gyors ránctalanítási hatásai
kapcsán közzétett állításait az Fttv. 14. §-a által megkívánt módon igazolni nem tudta,
ezért e tartalom megjelenítéséhez kötődő kereskedelmi gyakorlata megvalósította az Fttv.
az Fttv. 3. §-ának (1) bekezdését;
- a ránctalanítás tartósságával összefüggésbe hozható állításokra vonatozóan az eljáró
versenytanács megállapította, hogy az eljárás alá vont vállalkozásnak a Newa készülék
vonatkozásában közzétett tartós ránctalanítási hatásai kapcsán közzétett állításait az Fttv.
14. §-a által megkívánt módon igazolni nem tudta, ezért e tartalom megjelenítéséhez
kötődő kereskedelmi gyakorlata megvalósította az Fttv. 6. §-a (1) bekezdésének bg)
alpontjában szabályozott magatartást, és ezáltal megsértette az Fttv. 3. §-ának (1)
bekezdését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 7.

IX.8. A jogi értékelés összefoglalása
123. Az eljáró versenytanács a jogi értékelés keretében megállapította, hogy
GVH rendelkezésre álló bizonyítékok nem elegendőek, és további eljárási
(1) bekezdés i) pontja alapján megszüntette;
bekezdését.

riatai

2020. március 31.

2018 január :Mindössze másfél hónapja használom a készüléket. Az egyes kezelések után határozottan feszesebb az arcom, de a ráncok még jelentősen nem csökkentek. Bár azt hat hónapnyi használat után ígéri. Eddig elégedett vagyok. Sokat vacilláltam a Newa és egy HIFU kezelés között. Tudom alapvetően más a kettő. A Newa mellett döntöttem bízva abban, hogy hosszú távon jobban megéri. Egyelőre 4 csillagot adnék neki. Négy hónap múlva kiderül.

2018. Szeptember: Elég jó lett. Nem csodaszer, de nekem bevált. Az összes ráncom nem tűntette el, de halványította. A homlokomon kevésbé, a szemkörnyékemen egész jól.

2020. március: Időnként csinálok egy-egy kúrát és egyre jobb. Nekem már simán visszahozta az árát. Közvetlenül a használat után szuperul tömörebb, feszesebb az arcom, egyhónapos kúra után főleg. Szóval már két éve használom és szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 31.

ninikie

2019. január 28.

Férjemtől kaptam születésnapomra a Newa ránctalanító gépet, amit már nagyon régóta kinéztem magamnak. Összességében nagyon meg vagyok elégedve az általa nyújtott eredménnyel. Tényleg csökkentette a ráncaimat és sokkal fiatalosabb az arcom. A régi fáradt arc helyett egy sokkal kisimultabb kedvesebb arc köszön vissza a tükörben. Tényleg ajánlani tudom, mert valóban használ.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 28.

mokuka

2018. november 22.

Egy hónap után látványos eredményt értem el vele, nálam főleg az arcél feszességén javított.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 22.

Testhie

2017. június 22.

Remek kis gép, csodát nem tesz, de igenis simítja és puhává teszi a bőrt, szite "gumis" érzete van utána az arcomnak, olyan csókolnivaló lesz tőle :) Egy kúrát csináltam meg vele (azt is tessék-lássék), ami után fél évig folyamatosan, lassan javult a bőröm, a száj-orr ráncom jelentősen halványult. Sajnos a homlokon lévő morcránc kezelésére nem alkalmas, de ezt nem is ígéri, szóval ezért nem vonok le csillagot. Viszont, én nem vagyok egy alapos, rendszeres ember, és nehéz volt heti 5x 20 percet szánni erre a műveletre, tehát csak olyannak ajánlom, aki mindig rendesen végigcsinálja az esti rutint (én sokszor fáradtság miatt kihagyom). Ennek ellenére javított a bőrömön, szóval bravó, tényleg!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 22.

ArielAriel

2017. április 12.

Karácsonyra kaptam ezt a kis gépet és elégedett vagyok vele. 1 hónapos kúrát kell megcsinálni vele, hétfőtől-péntekig minden nap, én ezt januárban megcsináltam. Az 1 hónap után viszont már elég a heti 1 kezelés is, az már nem olyan intenzív, úgyhogy febr. óta ezt csinálom. Az 1 hónapos kúra után már láttam az eredményeket: sokkal kellemesebb tapintásúnak éreztem a bőröm, és a ráncok halványodtak, az arcom simább lett. De a java csak ezután jött. A gép ugyanis beindítja a kollagéntermelődést az 1 hónapos kúra alatt és ez a folyamat még kb. 3 hónapon át tovább folytatódik. Tehát most ápr.-ban is azt látom, hogy még javult az arcom állapota, kaptam egy ún. face-lifting hatást is. Sok ismerősöm meg is dicsért. :) Hogy 50 éves koromra milyen jól nézek ki. :) Úgyhogy én csak ajánlani tudom a gépet, mert tényleg hazsnál, nem fáj a kezelés, tehát nem kell szenvedni és bár elsőre nagyobb összegnek tűnik az ára, de havira lebontva már nem olyan vészes, úgyhogy szerintem érdemes összegyűjteni rá. Ami még jó, hogy kicsi a gép, úgyhogy nem foglal sok helyet otthon és utazáskor is vihetem magammal. A géphez kell használni egy vezetőgélt, amiben van parfüm, és emiatt tényleg jó az illata, de azért jobban örültem volna, ha nincs benne, úgyhogy max. ezért vonhatnék le tőle egy csillagot, de miután annyira megszerettem, marad az 5 csillag. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 12.

55zsikemama

2016. január 20.

Végre enyém lett a kicsike! :) Egy hónapja együtt zárjuk a napokat és nagyon jól együtt tudunk dolgozni. :) Én odaadóan masszírozom vele az arcomat, nyakamat (tokámat) és a dekoltázsomat, ő pedig szállítja az eredményeket: a bőrt azonnal feszesíti, tényleg csökkenti a ráncokat, és a várva-várt lifting hatás sem maradt el szerencsére - amire 55 év fölött járva már nagyon vágytam. :P Igaz, hogy nem kis beruházás egy ilyen gép, de azt számoltam, hogy kb. 6 felsőkategóriás krém/szérum árából kijön és ennek a ránctalanító, bőrfiatalító eredménye tényleg kézzelfogható. Nem bántam meg! Arról nem beszélve, hogy nem kell eljárkálni otthonról fájdalmas kezelések miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 20.

bogo

2015. szeptember 3.

Megérdemli gép az 5 csillagot, kiváló hatás érhető el vele!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Megérdemli gép az 5 csillagot, kiváló hatás érhető el vele!

ingyombingyom

2015. június 12.

Nagyon sokat gondolkodtam mielőtt megvettem. Nem egy olcsó dolog ez, ráadásul a hálón sem lehet túl sokat összeszedni róla. Bíztatóan hangzik a háttérvizsgálatok eredményei valamint a megszerzett díjai is.
3 hónapja használom és bátran mondhatom, függő lettem. Nagyon jó esténként mikor már minden elcsendesült leheveredni és egy kicsit magaddal foglalkozni. Kb. fél óra az egész , kellemes meleget lehet érezni miközben masszírozza az ember az arcát.
Láthatóan feszesebb lett a bőröm , ráncom igaz csak- minimalis, nagyon finom -volt teljesen eltűnt. Tömött és rugalmas tapintatú lett az arcom.Csodálatos!
Sajnos a szemem alatti karikákkal nem tett semmit de ez sajnos nem tisztán bőröregedés eredetű hanem alkati ezt majd más úton kell megoldanom.
Érdeklődésemre elmondták, hogy 8-10 évig működik a készülék. Garancia 2 év van rá. ( Ezt ki is használtam, egyszer nem kapcsolt be, visszaküldtem és 3 nap múlva ott volt az új gép miközben egy hétvége is eltelt. )
Időnként lehet kúrákat csinálni vagy folyamatosan heti 1x-2x fenntartó kezelést végezni. Ez megvan!
Összességében így 3 hónap elteltével úgy látom megérte beruházni . Nagyon sokat használom és bízom benne ez a hatás sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 12.

kis.annette

Korcsoport: >54
2014. december 9.

Jó pár éve foglalkoztat a téma, hogy hogyan tudnám az öregedés első jeleit minimálisra csökkenteni vagy jól elpalástolni. Főleg a munkám miatt (de persze a magánélet miatt is) nagyon fontos, hogy ,,hogyan nézek ki", úgyhogy engem ez a téma tényleg komolyan foglalkoztat. :) Mindig is igyekeztem kiváló minőségű kozmetikumokat használni, de egy idő után sajnos ezek már nem hozzák azt az eredményt, amit az ember szívesen látna a tükörben, úgyhogy ezért kerestem egy komolyabb megoldást, és a neten bukkantam rá erre a kis találmányra. :) Amikor megvettem, azt gondoltam, hogy majd csak a szarkalábaimra és az ajak körüli ráncokra fogom használni, de ahogy használtam napról-napra, rájöttem, hogy ez annyira jó, hogy kibővítettem az esti Newa rutint a 2 teljes orcámra, a homlokomra, nyakamra, dekoltázsomra és kézfejemre is. Nem bíztam a véletlenre a dolgot, ha lúd, akkor már legyen kövér! :))) 20 napos kúrán vagyok túl és nagyon tetszenek az eredmények, a mélyebb ráncok elhalványodtak, a kisebbek majdhogynem teljesen eltűntek, az arcom/nyakam pedig jóval feszesebb és üdébb lett. Kapom is a bókokat rendesen! ;) Rákaptam a dologra, és nekem fontos is a folyamatos karbantartás, hiszen nem vagyok már mai pipi, úgyhogy én a továbbiakban heti 2X elő fogom venni a Newát és végigzongorázom a kezelést az összes területen. Nekem nagyon bevált, hű társam lett, mert egyrészt hatékony, másrészt kényelmes és diszkrét. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. december 9.