Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   5 ml, 13 ml, 30 ml és 59 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Denissza, Módosítva: 2021. február 12.

Kiszerelés:   5 ml, 13 ml, 30 ml és 59 ml

Fejjegyek: artemisia, bergamott, zöld jegyzetek, menta, őszibarack

Szívjegyek: szegfű, orrisz gyökér, jázmin, pacsuli, rózsa, ilang-ilang, cédrus

Alapjegyek: borostyán, tölgyfa, bőr, pézsma, szantálfa

Ár: 13500 , Eladó: Denissza
Állapot: Új, Helyszín: Győrszentiván, fizetés: Banki utalás, személyes átvétel

Denissza

2021. február 14.

Szerencsés vagyok, sikerült pár üveggel rálelnem a "csodából", lehet elfogult vagyok, mivel ezt a parfümöt még a Sabatini és a Naf-Naf lánykori parfümjeimmel felváltva használhattam.Egyszerűen ímádom! Különleges , nem tucat illat viszont sajnos nagyon drága .Az illata szinte egész nap tart amit egy edt-től nem szoktam meg.Nekem csillagos 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 14.