Nikos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Ez egy gyönyörű jégcsap formájú üvegcsébe zárt nedű,melyben aromás citrusos fás puderes illat lakozik hölgyek számára!

Orientális-virágos illat.

Illatjegyei: Zöld Jegyek, Bergamott, Barack, Frézia, Citrom, Tárkony, Ylang Ylang, Jázmin, Nőszirom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Myrtle

2020. augusztus 29.

Bár közel egyidősek vagyunk, nem érzem ódivatúnak vagy idejétmúlt kreációnak. Sajnos csak egy kis 5 ml-s példányra sikerült szert tennem, de nem tudom eléggé csodálni az egyediségét és kortalanságát. A tárkony és a citrusos jegyek valami hihetetlen frissességet kölcsönöznek neki, ami mellett az érett barack a virágos jegyekkel karöltve visszahozzák a 90-es évek nyarait. Sajnos már csak aranyárban lehet kapni, de vevő lennék egy nagy üvegre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

nyuszo

2019. augusztus 24.

Meglepődve látom, hogy nem véleményeztem még ezt az illatot.
Csak annyit tudok hozzátenni az előttem elmondottakhoz, hogy nekem 2 illat hiányzik a múltból...
A Sculpture és a Byzance…
De ők nagyon.
Nem is értem, hogy ez a két gyöngyszem hová tűnt....
Ha lehetne még kapni, mindig lenne belőle a polcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Meglepődve látom, hogy nem véleményeztem még ezt az illatot.
A Sculpture és a Byzance…
De ők nagyon.
Nem is értem, hogy ez a két gyöngyszem hová tűnt....
Ha lehetne még kapni, mindig lenne belőle a polcomon.

Mandarindream

2019. június 30.

Annyira a lelkemből szólt! Nem csak az illat, a csomagolása is, a forma, a színei, az egész dizájn. Valahogy pont az volt az üvegben, mint amit a reklám takart, szabadság, légiesség, tisztaság, letisztult kifinomultság. Nyilván nem lehet kapni már, régóta. (Gabriela Sabatini bezzeg van....) Ja, igen, jó pár évvel ezelőtt én is rendeltem netről. Valami nagy magyar parfüm oldal volt, de kamu terméket kaptam. Büdös volt, még nyomokban sem emlékeztetett az eredetire. Zárjegy, sorszám sem volt rajta. Akkoriban jeleztem a Fogyasztóvédelemnek. Le sem....- na pont ennyit ér az egész "cég"! Szóval azért vigyázat! Inkább nagyon alaposan járjátok körbe, ha már vesztek - pl. ne szégyelljetek képet kérni az eredetiséget jelző dolgokról. Lehet, szerencsétek lesz és véletlenül eredetire leltek, de sajnos valószínűbb, hogy nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 30.

weiszi

2017. július 9.

Egyetértek,fantasztikus illat volt!Ilyenkor jó lenne visszarepülni az időben és megmenteni az eltünedező finomsàgokat. Ő is hiànyzik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 9.

Ryana

2017. április 28.

Feltűnt, hogy eddig csak a 35-44 köztiek véleményezték ezt a parfümöt? Nem azért, mert csak ennek a korosztálynak való, hanem, mert már mindenki csak emlékből teszi. Én is így vagyok vele. Ifjúkorom nagy szerelme, imádtam, és elszomorított, hogy már nem beszerezhető. Különleges volt, vagány, nőies, egyedi. És hihetetlenül tartós!
Egyetértek PerfumePippi-vel, ez volt a tökéletes illat. Még akkor is, ha levonjuk az ifjúság iránti nosztalgiát, és az emlékezés megszépítő hímporát. Ez a cucc tényleg nagyon tudott.

UPDATE: Ha már véleményt írtam pár hete, felbuzdultam, és utánanéztem. Nagy mákom volt, az ebayen hirdettek egyet bontva, olcsón. A tulaj valamit benézett, mert férfi EDT-ként hirdette a női EDP-t, de én ezzel csak jól jártam. Ismét birtokosa vagyok tehát egy női Sculpture EDP-nek, és még jó ideig boldogan fogom szimatolni, fantasztikus! <3 <3 <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

PerfumePippi

2016. október 16.

Ifjúkorom nagy szerelme! Ajándékba kaptam a nővéreméktől. Akkoriban még egy parfümöm volt csak (a Moon az Oriflametől - nem merem újravásárolni, nehogy az illúzióim lerombolódjanak); és ezzel a szépséggel komoly 2 darab parfümre tettem szert. Ez lett az alkalmi, bulizós parfümöm, amiben hihetetlenül különlegesnek éreztem magam. Vigyáztam is rá, mint az aranytojásra! Később már 3 parfümöm lett, mert megkaptam ajándékba az YR Ming Shu-ját...Boldog békeidők! Ma van a ma viselt parfüm...és még 49 a szekrényben...sokszor eszembe jut, jó-e így, illanni egyik illattól a másikig, keresni a tökéletes illatot, ami nincs, csak a pillanat van.

Ez volt a tökéletes illat. Lettek mások, sokszor viseltek, signature-jellegű illatok, mint a Nomadic - de a Sculpture olyan volt, amit nem lehet elfelejteni, csak felismerni és keresni. Összetéveszthetetlen. Néha azt hiszem, valami hasonlóra leltem (legutóbb Montale-nál), de nem. Mind csak halovány másolat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 16.

Noemie

2014. szeptember 7.

Imádtam! Jó pár üveggel elhasználtam, de a "végén" már csak a Fáy piacon tudtam venni. Kíváncsian várom, hogy sikerül-e beszerezni és hogy mennyiért!?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

zita.czinege

2014. augusztus 18.

HÚ ez de jó illlat volt! 1996 körül még minden valamireveló parfümériában lehetett kapni, aztán egycsapásra megszűnt. Kár hogy ez is letűnt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance