Nina Ricci

Ár:   10 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, Módosítva: 2019. március 21.

Ár:   10 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: fekete ribizli, kasszia, málna, grépfrút, bergamott

Szívjegyek: cseresznyevirág, vízililiom, tangerin, rózsa

Alapjegyek: pézsma, cseresznye, piros bogyósok

Nina Ricci 🍒 Les Belles Cherry Fantasy utolsó 10 ml
Ár: 3.200,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Saját üvegéből frissen átfújva, minőségi üveg fújósba, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

silence

2018. október 17.

Lánykorom (fiatal felnőttkorom) egyik kedvenc illata volt, nagyon szerettem ezt a kis virágos - gyümis (talán cseresznyés rágó?) békakirálynőt. Talán az idő tájt kezdtek bejönni ezek a cukorkás-gyümölcsös illatok, most már csak "egy a sok közül" lenne, de akkoriban szerintem különleges illatnak számított. Nekem legalábbis biztosan! Megvolt a Les Belles kollekció összes darabja, de Ő volt a kedvenc mind közül. És ugyan akkor is inkább csak hétköznapi illatnak használtam, mégis sokáig hiányzott a lelkemnek amikor már nem lehetett beszerezni. Aztán a Nina megjelenésével sikerült betölteni a lelkemben az űrt, az üres helyet a parfümöspolcomon 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

melinda18

2013. március 7.

az illata az nagyon jo és eléggé tartos és finom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

az illata az nagyon jo és eléggé tartos és finom