Egyéb

Ár:   32 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: lazolkov, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 13.

Ár:   32 000 Ft

Kiadás éve: 2013

Fejillat: meggy, babér, ánizs

Szívillat: kunkor, nőszirom, gianduja

Alapillat: vanília, benzoin, pacsuli, pézsma

Fújós - Nobile 1942 Café Chantant EDP
Ár: 2000 ft/5 ml, 3500 ft/10 ml , Eladó: egyboszorka2.0
Állapot: saját parfümből fújt, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Yeticica

2020. október 10.

Kicsit pironkodva írom a véleményem, hiszen előttem két, altalam nagyra tartott 👃 is megszólalt erről az illatról 😉
Akitől kaptam a fufumat, megkérdezte, szeliditem-e már, amin én jót mosolyogtam. Nem kell őt szeliditeni, legalabbis nekem, akinek a szive közepén lakik Manceraek vad cseresznyeje (ami inkább meggy, szvsz). Nagy hasonlóságot, de minimum rokonságot érzek a két, csodaszép illat között.
Meggy, mandula, heliotrop, édes, puha puderesseg, vidámság, jokedv, nyalanksagok- ez jut eszembe mindkettőjükről.
Csak mig a wild cherry kicsit faék, nevesint cherry garrone kezdetbol leszarad egy meggyes heliotrop felhőbe, mindvégig megtartva a számomra kifejezetten mókás, önfeledt jellegét, addig a café chantant jóval összetettebb, több illatjegy is megmutatja magát, és édesebb is kissé. Nekem leszaradasaban hozza azt a nagyon erdekes, mennyei fásan puderes erzetet, amit a Lab On Fire Paris*LA (amit rajongásig szeretek és a világ legvidamabb illatanak tartok).
Kávé rajtam nyomokban sem mutatkozik, sem füstösség, és ez így van jól.
Szuper illat, örömmel fogom elhasznalni ebben a közelgő szutykos-latyakis, gumicsizmas időben. Nem mellesleg a lányom szerint is mennyei! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 10.

Kávé rajtam nyomokban sem mutatkozik, sem füstösség, és ez így van jól.

kvin

2018. augusztus 17.

A jókedvről nekem teljesen más jut eszembe, pláne az eleganciáról.
Rajtam ez egy szimplán nagyon édes illat, amiben néha felüti a fejét némi pikantéria. Felfújás előtt szimatolva érződik benne a meggy, annak lédús fanyarságával, hogy összeszalad a nyál az ember szájában. Felfújva viszont valahogy nem működik. Mindkét nemen tesztelve és kicsit katyvasznak érzem.
Rajtam csak együgyű vanília, olyan, mint egy ártatlan, de butácska szőke nő, aki felső-kategóriás ruhakölteménybe bújik egy eseményre, minden részlet a helyén, de valahogy mégsem illik oda, nem tud elvegyülni az illusztris társaságban, csak áll tétován, szorongatva a gyémántokkal kirakott méregdrága kis clutch táskáját. Nagyot akar szólni, de nem sikerül.
Fejfájdítóan vaníliás, és még ha más lenne is mögötte, nem tudok egy jót szippantani a bőrömön, mert olyan, mint egy túlcukrozott, habosított édesség, vizes kávé aromával. Emészthetetlenül édes, ami mindent elnyom.
Másik nemen pedig eleinte olyan, mintha egy férfi parfümre fújtunk volna női parfümöt, majd fémes hatású, mint egy régóta bőrön ragadt óraszíj, végül füstös gumi illatú.. és persze mindezeken végig ott csücsül az elviselhetetlenül édes vanília. Sehogy sem jó, szeretném lemosni.
Három és két csillag között érzem, és azon túl, hogy nem találok benne számomra tetsző szegmenst, ráadásul nekem egyszerű, olcsó hatású. Az árához képest többet várnék, ezért lefelé görbül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

A jókedvről nekem teljesen más jut eszembe, pláne az eleganciáról.

lazolkov

2018. június 5.

A jókedv illata, határozottan ajánlható az elegáns gourmand illatok szerelmeseinek!
Határozottan mandulával kezdődik, a vanilia és a heliotróp kombinációjával, majd a cseresznye a dohány kellemes füstjében tér magához.
A kávé illatát elvétve érezni tisztán, inkább egy gyönyörű mogyoróval, sőt mi több gianduja-kávé keverékként...
A sötétebbik irisz is feldereng, minimál pézsmával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 5.

A sötétebbik irisz is feldereng, minimál pézsmával.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Anise Alcohol, Linalool