Egyéb

Ár:   50 000 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Kiszerelés:   4 x 1,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fogászati központok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeronik, Módosítva: 2020. március 3.

Ár:   50 000 Ft
Kiszerelés:   4 x 1,2 ml
Lelőhely:   fogászati központok
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

• A szabadalmaztatott NOVON technológiának köszönhetően a fogakat gyorsan és hatékonyan fehéríti rövid idő alatt.
  • Aktív érzékenység csökkentő formula - kálium-nitrát és magas víztartalom miatt.
  • Viszkózus gélkészítmény - ez a gél nem fog kifolyni a sínből, mivel viszkózus, de nem ragadós.
  • Nem kell hűtőszekrényben tartani, amíg 24 ° C alatti hőmérsékleten tároljuk.
  • Ecobarát csomagolás a szén-dioxid-kibocsátás csökkentése érdekében.
  • Vonzó design és megjelenés a páciensek számára.
  • Mentás íz.

Megjegyzés: csak fogorvos felügyelete mellett alkalmazható otthoni fogfehérítő szett, fogászati központokban kapható, miután fogorvos ellenőrizte a páciens állapotát, és mintát vettek a sínhez.

szeronik

2020. március 5.

Fogászati vizsgálattal egybekötve jutottam hozzá, az ára borsos, de az adag elég sokáig jó: az orvos szerint ez egy egyhetes adag, ehhez képest nekem a fele se fogyott el.
Előny: látszik a fehérítés eredménye (mivel hidrogén peroxidot tartalmaz, még jó, hogy látszik), a használata egyszerű, a sín megtarja a krémet, szemben más jellegű fogfehérítő termékekkel. Nem kényelmetlen, nem fájdalmas.
Hátrány: hidrogén peroxid (nem biztos, hogy a legjobb a fogaknak, de a szépségnek ára van), drága (50 ezer a fogászati vizsgálat, a sín készítése és a krém együtt), a használata után nekem kellemetlen érzésem támadt, érzékenyebbek lettek a fogaim (ez egyébként a fogászati fehérítés során is szokott lenni, de ott nekem néha a kezelés is fáj, nemcsak utána). Az orvos javasolta, hogy egész éjszaka legyen rajtam, de a használati útmutató erre a százalékra ezt nem javasolta, ezt szerintem érdemes betartani. Egyéb hátrány: nem mellékeltek használati útmutatót, netről szereztem.
Ami van, azt el fogom használni, az eredmény szép és természetesen fehér (nem vakító) fogak. De az ára miatt valószínű nem veszem újra, hanem keresek egy használható drogériás fogfehérítőt, és azt fogom használni a meglévő sínnel. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak