Egyéb

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: czalexa, Módosítva: 2017. május 12.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Intenzíven tápláló hajpakolás száraz és fénytelen hajra. Mélyen behatol a haj belsejébe, anélkül, hogy elnehezítené. Extrém fényt kölcsönöz a hajnak.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Fanni198

2020. október 13.

Már van kisebb kiszerelése is 300 ml, nagyon jó én fodrászként ezt ajánlom, mindenkinek akinek igénybevett a haja!!! Csak azért nem veszem most újra mert a többi társát is ki szeretném próbálni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

bucieli

2020. április 1.

Elég hosszú, frizzy hajam van.. az az igazi oroszlán hatás.. Az akkori fodrászom ajánlotta, de először csak egy keveset kaptam hiszen nagy kiszerelésű. Próbálgattam és tetszett, selymes volt tőle a hajam nagyon, jobban mint bármilyen más hajpakolástól eddig..tehát megvettem az egy literest. Körülbelül egy éve használom, most már nem minden hajmosásnál, mert akkor nem érzem úgy, a hatását.. szerintem a szavija is kezd lejárni..
Csak úgy ajánlom hogy ha többen használjátok, mondjuk anyukátokkal és hamarabb elfogy.. :D Valószínűleg unja a hajam már nagyon. Az illata isteni és nagyon testes. El fogom használni, valószínűleg egyszer újra is veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.