Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alice83, Módosítva: 2013. július 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok

Az astaxanthin egy piros, zsírban oldódó festékanyag, amely algákban, élesztőben, lazacban, pisztrángban, rákokban és néhány madárfajban található meg.
Az astaxanthin semlegesíti a szingulett-oxigént - egy igen reaktív oxigénkötést - így az erős antioxidáns hatásáról híres E-vitamin is eltörpül mellette (Shimidzu et al. 1996), és egyedülálló szerkezetének köszönhetően megvédi a test szerveinek sejtmembránjait.
Szemben a B-karotinnal, a C-vitaminnal és más antioxidánsokkal, amelyek kizárólag a bilipid réteg külső vagy belső felszínén tartózkodnak, az astaxanthin-molekula - egyedülálló módon - képes a sejtek bilipid membránjának mindkét oldalán megtapadni.  Így biztosít a sejteknek nagyfokú védelmet. Szépíti a bőrt,  fényvédő hatással bír.

Összetvők: Natural astaxanthin (from haematoccocus pluvialis microalgae), Safflower oil, gelatin, glycerin, purified, purified water, natural tocopherols.

1 tabletta tartalmaz: Vitamin A (as Beta Carotene)130 IU, Vitamin E (d-alpha tocopherol) 10 IU , Natural Astaxanthin12 mg, Lutein (from BioAstin) 220 mcg

Alice83

2014. április 18.

Látom senki nem írt még erről a kis csodáról véleményt..akkor megpróbálkozok..
Nos a történetem úgy kezdődött az astaxanthinnel h kerestem valami fényvédő vitamint, mint úgymond plusz segítséget..gyermek korom óta a fényallergiám -és egyébként is hófehér könnyen leégő bőröm- miatt a nyarak számomra borzalmasak voltak..senki nem tudja milyen az amikor egy réteg fényvédővel mehetsz csak ki az utcára,mert különben megégsz, jönnek a májfoltok stb..minden barátnőmnek öröm volt a nyár, kisnadrágban futkároztak én meg hosszúban mert nem barnultam, csak égtem..áhh.. na ez 3 éve megváltozott, mikor is elkezdtem szedni astavital nevű étrendkiegészítőt és egy másik picnogenol tartalmút..azon a nyáron csoda történt, nem égtem le, nem lettem májfoltos és boldog voltam..azóta a picnogenolt elhagytam csak az iherbről vásárolt nagy dózisú bioastin astaxanthint eszegetem, és nem ódzkodok a nyári programoktól...természetesen fényvédőt nem hagytam el, de már egy nyári túrán elég ha 15-30-as faktorúval kenem magam..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 18.

Látom senki nem írt még erről a kis csodáról véleményt..akkor megpróbálkozok..