Egyéb

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: fialfy, Módosítva: 2021. június 2.

Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Isteni ízvilágú, prémium minőségű hidrolizált kollagén mátrix (I-es, II-es és III-as típusú kollagént tartalmaz) hialuronsavval és C-vitaminnal kiegészítve. A  egy igen komplex, nagyon magas hatóanyag-tartalommal rendelkező kollagén italpor. Támogasd meg a hajad, bőröd és körmeid egészségét!

Kollagén porunkat kiegészítettük hialuronsavval is. A hialuronsav napjaink egyik legnépszerűbb szépségápolási kiegészítője. Szervezetünk nagy mennyiségben használja fel az ízületek karbantartására is, kötőszöveteinkben is megtalálható fehérje.

Termékünkben C-vitamin is megtalálható, amely hozzájárul a normál kollagénképződéshez, illetve az immunrendszer normális működéséhez is."