O HUI

Ár:   57 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Ár:   57 000 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Professzionális öregedésgátló termék

A krém kulcsösszetevője a több éves tudományos kutatás eredményeképpen létrejött rHDSCP™, amely egy őssejt-kultúrákból álló folyadék. Ez a hatóanyag egy neves francia őssejtkutató intézettel és egyetemmel együttműködve született meg. Az rHDSCP™ az anti-aging hatóanyagok széles skáláját tartalmazza, amelyek hatékonyan alakítják át a ráncos bőrt egészséges bőrré.

• A Baby collagen (3-as típusú kollagén) hatékonyan redukálja a már meglévő ráncokat, visszaállítja a bőr eredeti rugalmasságát.
  • Juniperus belülről tölti fel a bőrt, ráépülve a baby collagen-re.
  • Ampelopsin fenntartja a bababőr állapotát, mivel minimalizálja a bőr mozgását és fixálja a már felszívódott hatóanyagokat a bőrben.

Pangi70

2019. szeptember 4.

Az O HUI age recovery család minden termékét használom, ez az esti rutinom. Az én bőrömre ez a tökéletes krém. Nagyon puha, sima, és hidratált tőle a bőröm. Ránctalanító család, nekem szerencsére nem ráncos a bőröm , de remélem megelőzésre hatásos lesz. Nagyon finom kellemes illata van, tudom másoknál ez nem előny, viszont én szeretem ha egy krém illata kellemes tiszta érzést nyújt nekem. Teljes kiszerelésben igen borsos ára van. Viszont a mintákat meg lehet vásárolni elfogadható áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 4.